Statistika našeho portálu

  • 88 576 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Divadelní zahrada - Ústí nad Labem

23.08.2018 - 17.09.2018 Ústí nad Labem

Informační středisko města Ústí nad Labem je exkluzivním partnerem Činoherního studia v předprodeji vstupenek, proto Vás co nejsrdečněji zveme na letní zpracování několika úspěšných představení, která se konají pod názvem Divadelní zahrada. Představení jsou pro Vás připravena v zahradě Wolfrumovy vily, ve které v současnosti působí Český rozhlas Sever.Divadelní zahrada má podtitul Festival nejen…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Informační středisko města Ústí nad Labem je exkluzivním partnerem Činoherního studia v předprodeji vstupenek, proto Vás co nejsrdečněji zveme na letní zpracování několika úspěšných představení, která se konají pod názvem Divadelní zahrada. Představení jsou pro Vás připravena v zahradě Wolfrumovy vily, ve které v současnosti působí Český rozhlas Sever.

Divadelní zahrada má podtitul Festival nejen o Shakespearovi a během jednoho týdne Vám Činoherní studio představí klasická díla i pohádky. Nejvíce rezervovaných vstupenek se vyskytuje u Zkrocení zlé ženy. Na své si tedy přijdou milovníci tragédií i komedií.

V případě nepříznivého počasí se budou konat představení na domovské scéně Činoherního studia na Střekově.

Mapa

Další akce v okolí

Jedničkáři zdarma do zoo v Ústí nad…

28.06.2019 - 30.06.2019
ZOO Ústí nad Labem,…

Děti s vyznamenáním mají vstup do zoo zdarma, a to od pátku 28. června do neděle 30. června. Pro využití volného vstupu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

čtvrtek 27. červen

Dnes má svátek Ladislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete