Statistika našeho portálu

  • 91 101 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Dividílkování aneb Divadelní jarmark 2019 v Rychnově nad Kněžnou

30.08.2019 - 31.08.2019 Rychnov nad Kněžnou

Dividílkování aneb Divadelní jarmark v Rychnově nad Kněžnou nabízí již více než deset let možnost navštívit zajímavá divadelní představení, zažít středověkou atmosféru s aktuálním nádechem při pestrých kejklích rozmanitých umělců, povozit se na historickém kolotoči, zajezdit si na bujarých koních či zažít pravou atmosféru jarmarečních slavností.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Dividílkování aneb Divadelní jarmarkRychnově nad Kněžnou nabízí již více než deset let možnost navštívit zajímavá divadelní představení, zažít středověkou atmosféru s aktuálním nádechem při pestrých kejklích rozmanitých umělců, povozit se na historickém kolotoči, zajezdit si na bujarých koních či zažít pravou atmosféru jarmarečních slavností.

"Dividílkování", aneb jarmark jak se patří ...

Tato dvoudenní kulturní akce začíná zpravidla během pátečního odpoledne a trvá do pozdní sobotní noci. Kromě již zmiňovaných akcí se návštěvník může těšit na věštění z karet od záhadné vědmy, lukostřelbu na terče různých typů, rozverné tóny linoucí se z historického flašinetu a pro nejmenší je připraveno několik soutěží a her spojených se zajímavými cenami.

K tomu všemu se na vyvýšeném pódiu představují regionální zpěváci a taneční soubory, které utvářejí příjemnou atmosféru lidové veselice. Mlsným návštěvníkům pak doporučujeme ochutnávku rozličných gastronomických dobrůtek zdejšího kraje a těm zručnějším pak zastavení u některého ze stánků, které nabízejí možnost vyrobit si vlastní vzpomínkový artefakt.

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU BUDE ŽÍT STAROČESKÝM JARMARKEM 2018

Podrobný bohatý program

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 16. listopad

Dnes má svátek Otmar

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete