Statistika našeho portálu

  • 96 250 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

DNY DUCHOVNÍ HUDBY - JAROSLAV SVĚCENÝ A JITKA NAVRÁTILOVÁ

06.06.2013 Prachatice

Kostel sv. JakubaJiž po osmnácté se bude v průběhu června konat v Prachaticích tradiční hudební festival Dny duchovní hudby. Tento festival je pořádán na počest našeho slavného rodáka Jana Neumanna a je složen ze tří samostatných celovečerních koncertů v kostele sv. Jakuba. Nadčasová hudba, velmi kvalitní interpreti a vynikající akustika v kostele sv. Jakuba dělají z těchto koncertů speciální…

Adresa a kontaktní informace

Kostel sv. Jakuba
Již po osmnácté se bude v průběhu června konat v Prachaticích tradiční hudební festival Dny duchovní hudby. Tento festival je pořádán na počest našeho slavného rodáka Jana Neumanna a je složen ze tří samostatných celovečerních koncertů v kostele sv. Jakuba. Nadčasová hudba, velmi kvalitní interpreti a vynikající akustika v kostele sv. Jakuba dělají z těchto koncertů speciální zážitek pro všechny posluchače.
Jako první účinkující v rámci Dnů duchovní hudby se představí Jaroslav Svěcený, jeden z nejlepších současných českých houslistů, proslulý popularizátor houslové hry a výrazná osobnost české hudební scény, a Jitka Navrátilová, která reprezentuje vynikající cembalovou školu renomované sólistky a pedagožky prof. Zuzany Růžičkové. Posluchači uslyší díla skladatelů G. F. Händel, J. S. Bach či Vivaldi.
Lístky na jednotlivé koncerty DDH se prodávají pouze na místě. Proto doporučujeme přijít v dostatečném předstihu k zajištění dobrých míst k sezení.
Vstupné - 100,- Kč.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete