Statistika našeho portálu

  • 94 729 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Dny otevřených dveří

19.01.2013 - 23.02.2013 Brno

Dny otevřených dveří Chcete nahlédnout "pod pokličku" naší školy? Tak právě pro Vás jsou připraveny Dny otevřených dveří. Zveme všechny zájemce o studium v naší škole, jejich rodiče a také školní kolektivy i výchovné poradce škol k návštěvě a prohlídce školy. Právě v těchto dnech máte možnost máte šanci získat nejširší informace o možnostech a podmínkách studia na naší škole, perspektivách…

Adresa a kontaktní informace

Dny otevřených dveří Chcete nahlédnout "pod pokličku" naší školy? Tak právě pro Vás jsou připraveny Dny otevřených dveří. Zveme všechny zájemce o studium v naší škole, jejich rodiče a také školní kolektivy i výchovné poradce škol k návštěvě a prohlídce školy.

Právě v těchto dnech máte možnost máte šanci získat nejširší informace o možnostech a podmínkách studia na naší škole, perspektivách dalšího studia nebo možnostech zaměstnání po dokončení studia.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete