Statistika našeho portálu

  • 96 809 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 200 Míst a památek

Dny otevřených dveří v Přerově

06.04.2013 - 27.04.2013 Přerov

Vážení Přerované. Čtyři. Šedesát pět. Čtyři sta. Tak tato tři čísla budou průvodcem příběhu s názvem Pojďte dál… I dnes máme otevřeno, který chceme společně s Vámi prožít. A věřte, že v historii města to bude příběh svého druhu jedinečný a výjimečný.Čtyři. Čtvrtý měsíc roku, tedy duben – a čtyři soboty v něm. To je časový scénář dnů otevřených dveří, který jsme pro Vás přichystali. Každou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Přerov
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Přerov
Obec
Přerov

Fotogalerie k článku

Vážení Přerované.
Čtyři. Šedesát pět. Čtyři sta. Tak tato tři čísla budou průvodcem příběhu s názvem Pojďte dál… I dnes máme otevřeno, který chceme společně s Vámi prožít. A věřte, že v historii města to bude příběh svého druhu jedinečný a výjimečný.

Čtyři. Čtvrtý měsíc roku, tedy duben – a čtyři soboty v něm. To je časový scénář dnů otevřených dveří, který jsme pro Vás přichystali. Každou dubnovou sobotu můžete zažít něco nového. Nevěříte? Pojďte číst dál.

Šedesát pět. Přesně tolik budov či zařízení pro vás otevřeme, na tolika místech pro vás zajistíme program, který vás bude bavit. Můžete si projít objekty města Přerova - od jeslí přes mateřské a základní školy až po domov důchodců. Máte možnost ochutnat, jaké jídlo se vaří v přerovských jídelnách. Můžete se podívat na magistrát, listovat kronikami, prohlédnout si skládku, podívat se na bazén či zimní stadion, budete mít šanci sednout si do křesel radních, užít si koncerty, zajít si na výstavu nebo na besedu do knihovny. Můžete prožít cokoliv, co dubnové dny otevřených dveří nabízí.

Čtyři sta. Chceme, aby vás program bavil, ale také motivoval. V této brožuře najdete hrací kartu s pravidly. Prvních čtyři sta lidí, kteří projdou minimálně deset budov a získají do herního plánu deset razítek, má šanci získat jedinečný šperk ve tvaru klíče s nápisem Přerov.

Tak pojďte dál! Šestého dubna pro vás odemykáme dveře poprvé… Těšíme se na setkání s Vámi.

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 25. leden

Dnes má svátek Miloš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete