Statistika našeho portálu

  • 95 744 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Dny zdraví - Mladá Boleslav

30.06.2021 Mladá Boleslav

Dny zdraví jsou dnes již tradiční akcí zaměřenou na podporu zdravého životního stylu a prevenci vzniku závažných onemocnění. V Mladé Boleslavi se letos budou konat 30. června 2021 a v průběhu září 2021 v Obchodním centru Bondy. Součástí akce, kterou organizuje Nadační fond ŠKODA AUTO, budou odborná vyšetření a konzultace prováděné zdarma, workshopy i soutěže.

Adresa a kontaktní informace

Hlavním cílem Dnů zdraví je zajímavou a interaktivní formou informovat občany o tom, jak správně pečovat o své zdraví nebo jak předcházet zdravotním potížím, ale také nabídnout aktivity, které mohou dlouhodobě přispívat k jejich fyzické i duševní pohodě.

Odborné konzultace v rámci Dnů zdraví v Mladé Boleslavi se zaměří na vyšetření kožních znamének, měření hladiny cukru a cholesterolu v krvi nebo konzultace s fyzioterapeutem. Součástí akce budou také workshopy na témata aktivního životního stylu, duševního zdraví a ergonomie nebo soutěže o ceny související s aktivním životním stylem. Účastníci se rovněž budou moct informovat o různých zdravotních rizicích a o tom, jak jim předcházet.

Rozvoj zdravotní prevence v regionu je jednou z letošních priorit Nadačního fondu ŠKODA AUTO. Na podzim letošního roku plánuje nadační fond přivést Dny zdraví do celého mladoboleslavského regionu prostřednictvím kamionu zdraví. Až do konce letošního listopadu se Mladoboleslavané mohou zapojit do grantové výzvy Pohybem pro dobrou věc. Aktivní životní styl v regionu podpoří také série videí Dny zdraví online.

"Cílem těchto aktivit je podpořit koncept well-being, aktivizovat občany v přijetí odpovědnosti za vlastní zdraví a nabídnout jim možnosti, které jim pomohou předcházet nemocem a jejich následkům," říká ředitel Nadačního fondu ŠKODA AUTO Ladislav Kučera.

Mapa

Další akce v okolí

LOKVAR: Krvavý román - Mělník

03.08.2021 - 03.08.2021
Mělník

Divadlo

LOKVAR: Český Honza - Mělník

03.08.2021 - 03.08.2021
Mělník

Loutková pohádka

Čteme uchem: Lovci mamutů ,Krysař ,…

03.08.2021 - 03.08.2021
Mělník

Pravidelný poslech audioknih

Bombarďák - Mělník

04.08.2021 - 04.08.2021
Mělník

Koncert pro děti

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 3. srpen

Dnes má svátek Miluše

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete