Statistika našeho portálu

  • 0 Akcí v kalendáři
  • 0 Ubytovacích zařízení
  • 0 Míst a památek

Dobročinná jízda na kole dětem - Praha

30.06.2012 Praha

V sobotu 30. června se uskuteční první ročník dobročinné cyklojízdy ve prospěch onkologicky nemocných dětí Na kole dětem jihem Prahy. Záštitu nad projektem přijali starostové partnerských městských částí Prahy 5, Prahy 12, Prahy-Zbraslav a Prahy-Velké Chuchle.Peloton bude vyrážet ze Smíchovské náplavky a dále bude pokračovat po trase o celkové délce 30 kilometrů přes Velkou Chuchli, Radotín,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

V sobotu 30. června se uskuteční první ročník dobročinné cyklojízdy ve prospěch onkologicky nemocných dětí Na kole dětem jihem Prahy. Záštitu nad projektem přijali starostové partnerských městských částí Prahy 5, Prahy 12, Prahy-Zbraslav a Prahy-Velké Chuchle.

Peloton bude vyrážet ze Smíchovské náplavky a dále bude pokračovat po trase o celkové délce 30 kilometrů přes Velkou Chuchli, Radotín, Zbraslav a Modřany zpět na Smíchovskou náplavku. Cyklojízda je určena pro širokou veřejnost, včetně dětí. Není nutné absolvovat celý úsek trasy – účastníci se mohou přidat na kterékoliv z občerstvovacích stanic (Velká Chuchle, Zbraslav, Modřany).

Nutná je ovšem registrace předem,

a to kdykoliv v termínu od 23. května do 23. června na stránkách http://www.jihemprahy.cz/, kde účastníci najdou i přesný popis trasy.

Cena:

Spolu s registrací je také nezbytné zaplacení startovného ve výši 50,- Kč za mladistvé ve věku 15 - 18 let a 100,- Kč za dospělou osobu. Pro děti do 15 let je účast na cyklojízdě zdarma.

Finanční prostředky získané ze startovného a sponzorských darů budou věnovány nadačním fondům Pragae quinta regione a nadačnímu fondu Josefa Zimovčáka Na kole dětem. Podle organizátora akce CoDoMa má cyklojízda hned několik cílů: udělat něco pro zdraví své a zdraví jiných, podpořit onkologicky nemocné děti, přilákat cyklisty na cyklotrasy a cyklostezky na jihu Prahy, umožnit účastníkům strávit příjemný den v doprovodu svých přátel a známých a představit světového rekordmana a mistra světa v jízdě na vysokém kole Josefa Zimovčáka.

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Svět kostiček na Chvalském zámku - …

12.01.2019 - 14.04.2019
Chvalský zámek

Malí i velcí příznivci pestrobarevných kostiček budou na naší výstavě doslova u vytržení. Výstava SVĚT KOSTIČEK slibuje…

Na Dlabačově se opět roztočí klasic…

10.02.2019 - 21.04.2019
Praha

Pokud máte rádi klasické kino a jeho atmosféru přijďte si vychutnat projekci starých filmů na Dlabačově. Klubové kino…

Matějská pouť 2019 - Praha

23.02.2019 - 22.04.2019
areál Výstaviště Praha

Snad každý z nás si vzpomíná na pocit opojné radosti, který jej v dětském věku přepadl při první návštěvě poutě a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Pozor, právě probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát nejnovější album Tomáše Kluse - SpOlu.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 25. březen

Dnes má svátek Marián

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete