Statistika našeho portálu

  • 90 625 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Dobrý den Kociánko - Brno

24.05.2018 Brno

Nechte se inspirovat v Zahradách lidských hodnotKrálovopolské Centrum Kociánka se opět otevře široké veřejnosti. A to 24. května 2018 v rámci osmého ročníku multižánrového festivalu Dobrý den Kociánko. Záštitu nad celou akcí převzal 1. náměstek primátora města Brna Mgr. Petr Hladík a senátor PhDr. Zdeněk Papoušek. Stejně jako v předchozích letech se akce nese v duchu lidských hodnot. Tou 99. před…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Nechte se inspirovat v Zahradách lidských hodnot

Královopolské Centrum Kociánka se opět otevře široké veřejnosti. A to 24. května 2018 v rámci osmého ročníku multižánrového festivalu Dobrý den Kociánko. Záštitu nad celou akcí převzal 1. náměstek primátora města Brna Mgr. Petr Hladík a senátor PhDr. Zdeněk Papoušek. Stejně jako v předchozích letech se akce nese v duchu lidských hodnot. Tou 99. před stoletým výročím Kociánky bude inspirace.

"Díky festivalu se mohou naši uživatelé prezentovat a setkávat s novými lidmi. Může to být inspirující nejen pro ně, ale také pro samotné návštěvníky festivalu – seznámit se s naší prací a světem zdravotně postižených. I proto je letošní hodnotou inspirace," zve na akci ředitel Centra Kociánka Tomáš Komárek.

Z hudební produkce mohou návštěvníky festivalu inspirovat brněnské stálice Květy a Ty Syčáci, dále rozjíždějící se kapela The Oakland Sisters či malí rockeři přímo z Kociánky pod příznačným názvem Hustej Rock. Na své si přijdou také milovníci divadla. Svá představení předvedou studenti DIFA JAMU nebo herci z divadla FACKA. V dopoledních hodinách připraví program na téma inspirace Dům dětí a mládeže Helceletova a svojí troškou do mlýna přispějí rovněž žáci Střediska výchovné péče Veslařská v Brně. Ti budou mít připraven mimo jiné vědomostní kvíz. Pozadu nezůstanou ani zaměstnanci a samotní uživatelé Centra Kociánka, kteří se zapojí do všech programových částí festivalu. Budou také prezentovat služby Centra Kociánka, včetně nejrůznějších výrobků, jenž bude možno zakoupit. Své místo zde bude mít rovněž spolek Umění proti zdím, který si pro návštěvníky připraví zajímavé workshopy. Hodně netradičním zážitkem pro návštěvníky festivalu může být i slaňování vozíčkářů.

Nedílnou součástí festivalu bude tradičně Jarmark neziskových organizací, kde se představí kulturně-sociální neziskové či příspěvkové instituce z Jihomoravského kraje. Chybět nebudou samozřejmě ani stánky s občerstvením a zaručeně dobrou kávou. Věříme, že letošní program festivalu Dobrý den Kociánko bude pro návštěvníky skvělou inspirací k jeho návštěvě a že si jej společně užijeme!

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Agadir uvádí... Adam Borzič - Brno

24.10.2019 - 24.10.2019
Knihovna Jiřího Mahena,…

Hudebně dramatické zpracování díla spisovatele Adama Borziče.

Strašidelná ZOO aneb Halloween v Zo…

26.10.2019 - 26.10.2019
ZOO Brno, U zoologické…

Strašidelná noční prohlídka, dlabání dýní, soutěž o nejstrašidelnější dýni Halloweenu.

Koncert Mick Harvey a Steve Shelley…

27.10.2019 - 27.10.2019
Mersey klub, Brno

Poslední říjnovou neděli přijede do Brna po několika letech australský zpěvák Mick Harvey, který spoluzakládal temnou…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete