Statistika našeho portálu

  • 99 248 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Dobrý den Kociánko - Brno

24.05.2018 Brno

Nechte se inspirovat v Zahradách lidských hodnotKrálovopolské Centrum Kociánka se opět otevře široké veřejnosti. A to 24. května 2018 v rámci osmého ročníku multižánrového festivalu Dobrý den Kociánko. Záštitu nad celou akcí převzal 1. náměstek primátora města Brna Mgr. Petr Hladík a senátor PhDr. Zdeněk Papoušek. Stejně jako v předchozích letech se akce nese v duchu lidských hodnot. Tou 99. před…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Nechte se inspirovat v Zahradách lidských hodnot

Královopolské Centrum Kociánka se opět otevře široké veřejnosti. A to 24. května 2018 v rámci osmého ročníku multižánrového festivalu Dobrý den Kociánko. Záštitu nad celou akcí převzal 1. náměstek primátora města Brna Mgr. Petr Hladík a senátor PhDr. Zdeněk Papoušek. Stejně jako v předchozích letech se akce nese v duchu lidských hodnot. Tou 99. před stoletým výročím Kociánky bude inspirace.

"Díky festivalu se mohou naši uživatelé prezentovat a setkávat s novými lidmi. Může to být inspirující nejen pro ně, ale také pro samotné návštěvníky festivalu – seznámit se s naší prací a světem zdravotně postižených. I proto je letošní hodnotou inspirace," zve na akci ředitel Centra Kociánka Tomáš Komárek.

Z hudební produkce mohou návštěvníky festivalu inspirovat brněnské stálice Květy a Ty Syčáci, dále rozjíždějící se kapela The Oakland Sisters či malí rockeři přímo z Kociánky pod příznačným názvem Hustej Rock. Na své si přijdou také milovníci divadla. Svá představení předvedou studenti DIFA JAMU nebo herci z divadla FACKA. V dopoledních hodinách připraví program na téma inspirace Dům dětí a mládeže Helceletova a svojí troškou do mlýna přispějí rovněž žáci Střediska výchovné péče Veslařská v Brně. Ti budou mít připraven mimo jiné vědomostní kvíz. Pozadu nezůstanou ani zaměstnanci a samotní uživatelé Centra Kociánka, kteří se zapojí do všech programových částí festivalu. Budou také prezentovat služby Centra Kociánka, včetně nejrůznějších výrobků, jenž bude možno zakoupit. Své místo zde bude mít rovněž spolek Umění proti zdím, který si pro návštěvníky připraví zajímavé workshopy. Hodně netradičním zážitkem pro návštěvníky festivalu může být i slaňování vozíčkářů.

Nedílnou součástí festivalu bude tradičně Jarmark neziskových organizací, kde se představí kulturně-sociální neziskové či příspěvkové instituce z Jihomoravského kraje. Chybět nebudou samozřejmě ani stánky s občerstvením a zaručeně dobrou kávou. Věříme, že letošní program festivalu Dobrý den Kociánko bude pro návštěvníky skvělou inspirací k jeho návštěvě a že si jej společně užijeme!

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Slavnosti moravského uzeného a vína…

25.02.2023 - 26.02.2023
Hrad Veveří

Největší uzenářsko-vinařská show (možná) na světě, v Česku určitě Opět zavoní uzené, vinaři otevřou své nejlepší lahve.

Circus Varius - Brno

11.02.2023 - 11.02.2023
Křídlovická 911/34, Brno

V únoru 2023 přijede poprvé do České republice Circus Varius se svým programem „Cirkus Varius na ledě“. V ledové show…

Agadir: Na strunách naděje - Brno

09.03.2023 - 09.03.2023
Kobliřná 4

ZA OSOBNÍ ÚČASTI AUTORKY! Pohled do života rodiny, kterou spojuje vzájemné pouto, úcta k tradicím i živelná radost ze…

Urban Challenge Night - Brno

19.05.2023 - 19.05.2023
Brno-město

Urban Challenge NIGHT je noční běh. Startovat se bude muset s čelovkou a celý běh bude koncipovaný jako zážitkový,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 27. leden

Dnes má svátek Ingrid

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete