Statistika našeho portálu

  • 96 298 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Dobrý den Kociánko - Brno

24.05.2018 Brno

Nechte se inspirovat v Zahradách lidských hodnotKrálovopolské Centrum Kociánka se opět otevře široké veřejnosti. A to 24. května 2018 v rámci osmého ročníku multižánrového festivalu Dobrý den Kociánko. Záštitu nad celou akcí převzal 1. náměstek primátora města Brna Mgr. Petr Hladík a senátor PhDr. Zdeněk Papoušek. Stejně jako v předchozích letech se akce nese v duchu lidských hodnot. Tou 99. před…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Nechte se inspirovat v Zahradách lidských hodnot

Královopolské Centrum Kociánka se opět otevře široké veřejnosti. A to 24. května 2018 v rámci osmého ročníku multižánrového festivalu Dobrý den Kociánko. Záštitu nad celou akcí převzal 1. náměstek primátora města Brna Mgr. Petr Hladík a senátor PhDr. Zdeněk Papoušek. Stejně jako v předchozích letech se akce nese v duchu lidských hodnot. Tou 99. před stoletým výročím Kociánky bude inspirace.

"Díky festivalu se mohou naši uživatelé prezentovat a setkávat s novými lidmi. Může to být inspirující nejen pro ně, ale také pro samotné návštěvníky festivalu – seznámit se s naší prací a světem zdravotně postižených. I proto je letošní hodnotou inspirace," zve na akci ředitel Centra Kociánka Tomáš Komárek.

Z hudební produkce mohou návštěvníky festivalu inspirovat brněnské stálice Květy a Ty Syčáci, dále rozjíždějící se kapela The Oakland Sisters či malí rockeři přímo z Kociánky pod příznačným názvem Hustej Rock. Na své si přijdou také milovníci divadla. Svá představení předvedou studenti DIFA JAMU nebo herci z divadla FACKA. V dopoledních hodinách připraví program na téma inspirace Dům dětí a mládeže Helceletova a svojí troškou do mlýna přispějí rovněž žáci Střediska výchovné péče Veslařská v Brně. Ti budou mít připraven mimo jiné vědomostní kvíz. Pozadu nezůstanou ani zaměstnanci a samotní uživatelé Centra Kociánka, kteří se zapojí do všech programových částí festivalu. Budou také prezentovat služby Centra Kociánka, včetně nejrůznějších výrobků, jenž bude možno zakoupit. Své místo zde bude mít rovněž spolek Umění proti zdím, který si pro návštěvníky připraví zajímavé workshopy. Hodně netradičním zážitkem pro návštěvníky festivalu může být i slaňování vozíčkářů.

Nedílnou součástí festivalu bude tradičně Jarmark neziskových organizací, kde se představí kulturně-sociální neziskové či příspěvkové instituce z Jihomoravského kraje. Chybět nebudou samozřejmě ani stánky s občerstvením a zaručeně dobrou kávou. Věříme, že letošní program festivalu Dobrý den Kociánko bude pro návštěvníky skvělou inspirací k jeho návštěvě a že si jej společně užijeme!

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Koncert Společná věc 2021 - Brno

29.10.2021 - 29.10.2021
Brno

Na koncertě vás čeká velkoplošná projekce spojená s tóny tajemného Vodnářského zvonu. Výjimečný, tajuplný,…

Bambule Expo - Brno

31.10.2021 - 31.10.2021
KC Semilasso

Zažijte den plný divadla, hudby, tance a kouzel na Bambule Expo, které se bude konat 31. 10. 2021 v KD Semilasso v Brně…

Jiří Halda: V každé chvíli jste jim…

10.11.2021 - 10.11.2021
Univerzitní Kino Scala,…

Děti napodobují rodiče, co na ně často vytváří enormní tlak. Zjistěte, jak se této úlohy zhostit.

Imunita z pohledu psychosomatiky - …

25.11.2021 - 25.11.2021
Univerzitní kino Scala,…

Naučte se naslouchat, když nám tělo říká to, co duše nedokáže, v přednášce doktorky Heleny Máslové.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 28. říjen

Státní svátek

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete