Statistika našeho portálu

  • 96 778 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

DRUMMING SYNDROME - MILOŠ MEIER WORKSHOP

08.04.2013 Prachatice

Jeden z nejlepších českých bubeníku, který se v Prachaticích představil v nedávné době jako člen Tria Michala Pavlíčka či skupiny Leaders! Kamila Střihavky a který svými senzačními sóly uchvátil několik posluchačů, přijede tentokrát do Prachatic, aby udělal workshop s místními hudebními fanoušky. Během dvouhodinového semináře bude hrát skladby z nejnovější desky Michala Pavlíčka a na ukázkách…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Prachatice, Městské divadlo
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Prachatice
Obec
Prachatice

Jeden z nejlepších českých bubeníku, který se v Prachaticích představil v nedávné době jako člen Tria Michala Pavlíčka či skupiny Leaders! Kamila Střihavky a který svými senzačními sóly uchvátil několik posluchačů, přijede tentokrát do Prachatic, aby udělal workshop s místními hudebními fanoušky. Během dvouhodinového semináře bude hrát skladby z nejnovější desky Michala Pavlíčka a na ukázkách předvede také metalové doprovody, které hraje v kapele Dymytry. Dojde také samozřejmě na bubenická sóla a písně z jeho dalších projektů. Mezi hraním bude vyprávět, jak cvičí, o jeho zkušenostech s hraním s různými hudebníky i o tom, jaké používá bicí a příslušenství. Zbude také jistě dostatek času pro dotazy a případnou diskusi.

Přijďte si tedy poslechnout talent Miloše Meiera, který byl nedávno vybrán fanoušky Rock Radia do české rockové All Stars skupiny nazvané SUPERGROUP.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 20. leden

Dnes má svátek Ilona

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete