Statistika našeho portálu

  • 95 217 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Duo 415 - Třebíč

05.02.2013 Třebíč

II. KONCERT KPH MARTIN JAKUBÍČEK – cembalo, RADEK DOČKAL – flétny Program: Antonio Vivaldi, Louis d’Hervelois, Jacob van Eyck, John Banister a další DUO 415 reprezentuje hudební ansámbl nové generace. Oba umělci si získali ve svém oboru mezinárodní renomé. Jejich hudební spolupráce začala již za studií na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Absolvovali společně bezpočet koncertů v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Foyer divadla Pasáž
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Třebíč
Obec
Třebíč

Fotogalerie k článku

II. KONCERT KPH MARTIN JAKUBÍČEK – cembalo, RADEK DOČKAL – flétny Program: Antonio Vivaldi, Louis d’Hervelois, Jacob van Eyck, John Banister a další DUO 415 reprezentuje hudební ansámbl nové generace. Oba umělci si získali ve svém oboru mezinárodní renomé. Jejich hudební spolupráce začala již za studií na Janáčkově akademii múzických umění v Brně. Absolvovali společně bezpočet koncertů v koncertních sálech, ale i v historických objektech jako jsou zámky, hrady a kláštery. DUO 415 se specializuje na autentickou interpretaci hudby baroka, a to v celé šíři tohoto slohového období, tzn. od raného až po vrcholné baroko a galantní styl. Hudebníci proto hrají na autentické kopie dobových nástrojů. V jejich podání zaznívají skladby ze všech koutů Evropy. Kromě slavných mistrů se umělci věnují i hudebnímu odkazu zcela neznámých, ve své době však většinou velmi uznávaných, autorů. Svá vystoupení obvykle provázejí slovem, které se vyznačuje kromě hluboké hudebně-historické erudice také vtipem. Koncerty ansámblu DUO 415 se setkávají s velkým ohlasem, a to jak u publika, tak u odborné kritiky. Svědčí o tom také pochvalné recenze v tisku.

Čas představení:
od 18:00

 

Flétnista Radek Dočkal kvůli zdravotní indispozici (ztráta citlivosti konečků prstů) bohužel nemůže účinkovat na koncertě v Třebíči.

S cembalistou Martinem Jakubíčkem proto vystoupí zítra v 18:00 h ve foyer divadla Pasáž mezzosopranistka Táňa Janošová.

Děkujme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu

 

Mapa

Další akce v okolí

Čechomor Kooperativa Tour 33 radost…

06.08.2021 - 06.08.2021
Zámek Náměšť nad Oslavou

Čechomor vyráží na letní Kooperativa Tour s novou deskou Radosti života a zároveň oslaví 33 let skupiny na hudební…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 12. květen

Dnes má svátek Pankrác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete