Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

DWD fest 2013 - Praha

24.02.2013 - 03.03.2013 Praha

Během sychravého podzimu se všichni příznivci různorodých hudebních žánrů a stylů mohou těšit na živelný "DWD fest", který je jedním z největších indoor festivalů v České republice. Po minulých ročnících konaných na Moravě se tentokrát mohou na festivalové dění těšit obyvatelé a návštěvníci našeho hlavního města.Co Vás zde čekáSkupiny pozvané k vystoupení na letošním ročníku naleznete v…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Během sychravého podzimu se všichni příznivci různorodých hudebních žánrů a stylů mohou těšit na živelný "DWD fest", který je jedním z největších indoor festivalů v České republice. Po minulých ročnících konaných na Moravě se tentokrát mohou na festivalové dění těšit obyvatelé a návštěvníci našeho hlavního města.

Co Vás zde čeká

Skupiny pozvané k vystoupení na letošním ročníku naleznete v konkrétních informacích pod tímto textem. Obecně můžeme konstatovat, že energií nabité tóny se budou linout ze dvou pódií (Devil stage a Dance stage), které najdete v jednom objektu. Zazní zde hip hopová muzika, rap, reggae, punk, rock i elektronická hudba. Vstřícně se jeví i cena vstupného, které pro dospělého návštěvníka nepřesahuje hranici 200 Kč.

O autentičnosti festivalového zážitku snad nejlépe vypovídá i podtitul DWD festu, který zve k účasti na "festivalu, který Tě uvrhne přímo do vařících vod nejživějšího pekla!". Za redakci Atlasu Česka věříme, že duše žádného z návštěvníků do pekla nezamíří a že se všichni hříšníci i andílci rozejdou do svých domovů s jedinečným kulturním zážitkem!

DWD fest 2013

Další akce v okolí

Online festival romského divadla Ro…

01.11.2020 - 03.11.2020
online - Facebook,…

Od neděle 1. listopadu jsme si pro vás připravili mezinárodní-mini-online festival romského divadla ROMA HEROES. Budete…

Gregoriánská opera The mirror of en…

02.11.2020 - 02.11.2020
Praha

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Online Festival francouzského filmu…

19.11.2020 - 25.11.2020
Praha

23. ročník Festivalu francouzského filmu uvede jako každý rok francouzské snímky promítané v české distribuci 2019/2020.

Koncert Společná věc - Praha

20.11.2020 - 20.11.2020
Betlémská kaple

Přijďte prožít spojení velkoplošné projekce a tónů z tajemného Vodnářského zvonu při hře barev a příběhů.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 27. říjen

Dnes má svátek Šarlota / Zoe

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete