Statistika našeho portálu

  • 99 338 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Euro Bike Fest

23.05.2013 - 26.05.2013 Pasohlávky

Již pátý ročník největšího českého moto a hudebního festivalu se odehraje od 23. do 26. kvěštna v kempu ATC Merkur Pasohlávky na Pálavě. I když se tady vše bude točit kolem motorek, nezáleží, jestli přijedete na mašině, autem, na kole nebo pěšky. Program bude takový, že si každý přijde na své. K vidění budou stovky motorek návštěvníků, tak vystavovatelů, desítky přestaveb amerických vozů a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Již pátý ročník největšího českého moto a hudebního festivalu se odehraje od 23. do 26. kvěštna v kempu ATC Merkur Pasohlávky na Pálavě. I když se tady vše bude točit kolem motorek, nezáleží, jestli přijedete na mašině, autem, na kole nebo pěšky. Program bude takový, že si každý přijde na své. 

K vidění budou stovky motorek návštěvníků, tak vystavovatelů, desítky přestaveb amerických vozů a hotrodů. Na své si přijdou příznivci všech typů motocyklů, od chopperů po silniční speciály. Euro Bike Fest není nijak žánrově vyhraněný.

Program celého víkendu bude nadupaný:
V pátek 23. května vystoupí mimo jiné legenda českého rocku, kapela Olympic a kapela Portless (ex Support Lesbians) . V sobotu 24. května pak zahrají revivalové pecky – italští  Aerosmith tribute , Rammstein Members Club a spousta dalších. O hudební produkci se postarají také dvě DJské scény.

V sobotu vyletí nahoru adrenalin i otáčky motorů. Na místní hliněné ploché dráze FlatTrack – jediné ve střední a východní Evropě - se utkají flattrackoví mistři z celé Evropy. Rychlý závod na speciálních "sebevražedných" strojích, kdy se jde při driftování v zatáčkách doslova na lokty, slibuje nevšední zážitek.

Současně bude na Euro Bike Festu probíhat finále soutěže motocyklových přestaveb Big Lake Custom 2013, oficiálního Mistrovství východní Evropy v rámci soutěže Custom Chrome Europe. K vidění bude na 70 vymazlených mašinek a netradičních přestaveb klasických strojů. Na Pálavu přijedou také majitelé hotrodů, podomácku vytuněných amerických vozů.

Aby toho adrenalinu nebylo málo, na návštěvníky tady čeká 13 zápasů v thaiském i klasickém boxu. V exhibičním zápasu se předvede také Lukáš Konečný, bronzový medailista ze dvou mistrovství světa a mistr Evropy WBO. Vzrušení slibuje profesionální foto stage s modelkami na motorkách. Vyfotit si tu svouJ budou moci také sami návštěvníci festivalu. V areálu festivalu bude mít stanoviště Policie ČR, se kterou pořadatelé festivalu úzce spolupracují. Policisté předvedou mimo jiné své dálniční stíhačky, speciálně upravené Passaty. Velkou atrakcí, stejně jako na loňském ročníku, budou vyhlídkové lety nad Pálavou.   

 

Vstupné Euro Bike Fest:

500 Kč na celou akci, v předprodeji 400 Kč

150 Kč na sobotu 24. května pro pěší od 12:00 – 18:00

Mapa

Další akce v okolí

Slavnosti mandloní a vína 2023 - Hu…

24.03.2023 - 26.03.2023
Rozhledna Mandloňové…

Přijeďte se podívat do Hustopečí 24. 3. – 26. 3. 2023, jak kvete největší mandloňový sad ve střední Evropě!…

Slavnosti mandloní a vína - Hustope…

24.03.2023 - 26.03.2023
Dukelské náměstí

Oblíbený mandlový foodfestival v srdci mandloní a vína nabídne program na celý víkend. Nenechte si to ujít!

Regionální výstava vín Kobylí 2023 …

04.03.2023 - 04.03.2023
Sokolovna

Regionální výstava mladých vín v Kobylí od malopěstitelů až po velkovýrobce probíhá v příjemném prostředí…

Výstava vín 2023 - Horní Bojanovice

18.03.2023 - 18.03.2023
Sál kulturního domu

Tradiční výstavu vín připravuje Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Horní Bojanovice na sobotu 18. března.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. únor

Dnes má svátek Veronika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete