Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod

13.03.2013 - 19.05.2013 Havlíčkův Brod

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu "Evžen Štáfl – skaut, sběratel a broďák", která se uskuteční od 13. března 2013 do 19. května 2013 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě. Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod věnuje ve dnech 13. 3. až 19.5. výstavu Evženu Štáflovi k jeho nedožité devadesátce. Evžen Štáfl byl náruživý sběratel a široké veřejnosti je znám především jako velký…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Havlíčkův Brod
Obec
Havlíčkův Brod

Fotogalerie k článku

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod Vás zve na výstavu "Evžen Štáfl – skaut, sběratel a broďák", která se uskuteční od 13. března 2013 do 19. května 2013 v Muzeu Vysočiny v Havlíčkově Brodě.

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod věnuje ve dnech 13. 3. až 19.5. výstavu Evženu Štáflovi k jeho nedožité devadesátce. Evžen Štáfl byl náruživý sběratel a široké veřejnosti je znám především jako velký skaut. Návštěvník bude moci shlédnout například ukázky z jeho sbírek v podobě skautských šátků, známek, odznaků a nášivek z celého světa, autogramů významných osobností. Dále to budou památky jeho skautské činnosti jako sepsané kroniky, historické publikace, významná ocenění a slavnostní kroj. Nebude chybět ani připomenutí jeho téměř osmaosmdesátiletého života skrze fotografie a osobní věci. Každý tak dostane možnost poznat život a dílo tohoto významného havlíčkobrodského občana.

Výstava bude otevřena

denně mimo pondělí od 9:00 do 17:00 hodin (od 12:00 do 13:00 hodin polední přestávka).

Vernisáž výstavy ve středu 13. března 2013 od 18 hodin.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Bohatý výběr akcí, dětských, akcí na hradech a zámcích, v muzeích, historických, folklorních, gastronomických atd., po celé České republice najdete zde

Děkujeme vám za přízeň.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 10. květen

Dnes má svátek Blažena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete