Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Extraliga volejbalu na Pankráci

16.12.2012 Praha

EXTRALIGA VOLEJBALU PROBĚHNE UŽ TUTO NEDĚLI! V neděli 16. prosince proběhne nejvyšší soutěž zimní volejbalové ligy. V Beachklubu na Pankráci se veřejnosti představí špičkoví čeští i zahraniční hráči. Tahákem bude Michal Studničný, Štěpán Smrčka, Michal Růžička a další soutěžící. Po úvodním kole extraligy, které se konalo první adventní neděli, je tu druhé. A s ním i vítězné páry Michal Studničný…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
v pražském Beachklubu
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

EXTRALIGA VOLEJBALU PROBĚHNE UŽ TUTO NEDĚLI!

V neděli 16. prosince proběhne nejvyšší soutěž zimní volejbalové ligy. V Beachklubu na Pankráci se veřejnosti představí špičkoví čeští i zahraniční hráči. Tahákem bude Michal Studničný, Štěpán Smrčka, Michal Růžička a další soutěžící. Po úvodním kole extraligy, které se konalo první adventní neděli, je tu druhé. A s ním i vítězné páry Michal Studničný s Radkem Wenclem nebo v ženské kategorii Šárka Nakládalová s Klárou Zelinkovou. V druhém kole na pankráckém písku v Beachklubu bude chtít také zabojovat šestkový přeběhlík Štěpán Smrčka s malým dynamickým polařem Michalem Růžičkou, kteří se v prvním kole dělili o páté místo s polským týmem Tomasz Jozefowicz – Adrian Debel. A jak řekl Michal Růžička, že "příště už to bude lepší, každý zápas nás posouvá herně nahoru." Určitě to bude divácky napínavý a atraktivní turnaj, kde se sejdou přední české špičky společně se zástupci ze Slovenska, Polska a Rakouska. V rámci plážového dne budou mít možnost všichni účastníci i diváci ochutnat a doplnit tekutiny skutečným pivem Ferdinand, které nedávno získalo ocenění Dobrý tuzemský výrobek v soutěži Česká chuťovka. Dále bude možnost nakoupit zimní výbavu či vánoční dárky celé rodině ze snowboardového a freestylového shopu Snowboards.cz.

Přijďte již tuto neděli zavzpomínat na léto, fandit našim beachvolejbalistům a užít si den na písku v pražském Beachklubu.

Další akce v okolí

Online festival romského divadla Ro…

01.11.2020 - 03.11.2020
online - Facebook,…

Od neděle 1. listopadu jsme si pro vás připravili mezinárodní-mini-online festival romského divadla ROMA HEROES. Budete…

Online Festival francouzského filmu…

19.11.2020 - 25.11.2020
Praha

23. ročník Festivalu francouzského filmu uvede jako každý rok francouzské snímky promítané v české distribuci 2019/2020.

Noc divadel - Praha

21.11.2020 - 21.11.2020
Praha

Osmý ročník Noci divadel se uskuteční tradičně třetí listopadovou sobotu – 21. 11. 2020, letos s podtitulem Divadlo a…

Online Kino na hranici - celá ČR

23.11.2020 - 29.11.2020
Praha

Po dvou nezdařených pokusech uspořádat filmový festival Kino na hranici v tradiční podobě se organizátoři rozhodli, že…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 27. říjen

Dnes má svátek Šarlota / Zoe

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete