Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Extraliga volejbalu na Pankráci

16.12.2012 Praha

EXTRALIGA VOLEJBALU PROBĚHNE UŽ TUTO NEDĚLI! V neděli 16. prosince proběhne nejvyšší soutěž zimní volejbalové ligy. V Beachklubu na Pankráci se veřejnosti představí špičkoví čeští i zahraniční hráči. Tahákem bude Michal Studničný, Štěpán Smrčka, Michal Růžička a další soutěžící. Po úvodním kole extraligy, které se konalo první adventní neděli, je tu druhé. A s ním i vítězné páry Michal Studničný…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
v pražském Beachklubu
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

EXTRALIGA VOLEJBALU PROBĚHNE UŽ TUTO NEDĚLI!

V neděli 16. prosince proběhne nejvyšší soutěž zimní volejbalové ligy. V Beachklubu na Pankráci se veřejnosti představí špičkoví čeští i zahraniční hráči. Tahákem bude Michal Studničný, Štěpán Smrčka, Michal Růžička a další soutěžící. Po úvodním kole extraligy, které se konalo první adventní neděli, je tu druhé. A s ním i vítězné páry Michal Studničný s Radkem Wenclem nebo v ženské kategorii Šárka Nakládalová s Klárou Zelinkovou. V druhém kole na pankráckém písku v Beachklubu bude chtít také zabojovat šestkový přeběhlík Štěpán Smrčka s malým dynamickým polařem Michalem Růžičkou, kteří se v prvním kole dělili o páté místo s polským týmem Tomasz Jozefowicz – Adrian Debel. A jak řekl Michal Růžička, že "příště už to bude lepší, každý zápas nás posouvá herně nahoru." Určitě to bude divácky napínavý a atraktivní turnaj, kde se sejdou přední české špičky společně se zástupci ze Slovenska, Polska a Rakouska. V rámci plážového dne budou mít možnost všichni účastníci i diváci ochutnat a doplnit tekutiny skutečným pivem Ferdinand, které nedávno získalo ocenění Dobrý tuzemský výrobek v soutěži Česká chuťovka. Dále bude možnost nakoupit zimní výbavu či vánoční dárky celé rodině ze snowboardového a freestylového shopu Snowboards.cz.

Přijďte již tuto neděli zavzpomínat na léto, fandit našim beachvolejbalistům a užít si den na písku v pražském Beachklubu.

Další akce v okolí

Online: Scandi 2021 - celá ČR

25.01.2021 - 31.01.2021
Praha

Přehlídka Scandi - výběr nejzajímavějšího ze současného skandinávského filmu. Během čtyř dnů nabídne prostřednictvím…

Online: Rock for People in the game…

31.01.2021 - 31.01.2021
Praha

Festival Rock for People se přenese do herního prostředí

Běh Urban Challenge - Praha

17.04.2021 - 17.04.2021
Psychiatrická nemocnice…

5. ročník originálního překážkového závodu v městském prostředí je tady!

Grand Veteran - Praha

24.04.2021 - 24.04.2021
Psychiatrická lečebna…

Srdečně Vás zveme na jedinečnou akci všech klubů historických vozidel v ČR Grand Veteran. Na jednom místě se veřejnosti…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 23. leden

Dnes má svátek Zdeněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete