Statistika našeho portálu

  • 99 299 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Extreme nordic walking maraton 2013

28.09.2013 Kroměříž

 Dne 28.9.2013 odstartuje 1. ročník nevšedního závodu Extreme nordic walking maraton 2013.Jedná se o unikátní příležitost, která nabídne zkušeným NW profesionálům i zapáleným amatérům či sportovním nadšencům změřit si své síly na jedinečném maratonovém (50 km, převýšení: 760 m) či půlmaratonovém (20 km, převýšení: 340 m) nordic walkingovém okruhu s doprovodnou materiálně – technickou základnou a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

 Dne 28.9.2013 odstartuje 1. ročník nevšedního závodu Extreme nordic walking maraton 2013.

Jedná se o unikátní příležitost, která nabídne zkušeným NW profesionálům i zapáleným amatérům či sportovním nadšencům změřit si své síly na jedinečném maratonovém (50 km, převýšení: 760 m) či půlmaratonovém (20 km, převýšení: 340 m) nordic walkingovém okruhu s doprovodnou materiálně – technickou základnou a organizačním zajištěním.

Cílem akce, která se uskuteční v areálu hotelu Sola Gratia (Bystřice pod Hostýnem, Lázně 550) je připravit program, kde si na své přijdou nejen zkušení "nordici", ale díky kvalitnímu odbornému zázemí se nabízí možnost seznámit se se specifikami severské chůze také široké veřejnosti.

 Profesionální lektoři představí možnosti jak si vhodně protáhnout tělo předtím, než uvedeme svaly do pohybové zátěže, dále předvedou a vysvětlí, jaká je vhodná délka NW hole vzhledem výšce postavy, jak správně NW hole držet, jak se pohybovat, abychom si spíše neubližovali, ale aby byl pohyb plynulý a přinesl nám nejen potěšení a radost, ale také výsledky v oblasti posílení fyzického výkonu či redukce hmotnosti. Všechno si bude možné zdarma vyzkoušet, hole zapůjčit, poptat se na otázky, které souvisejí s touto oblíbenou možností pohybové aktivity a na závěr si může i méně zdatný jedinec nebo rodiny s dětmi projít malý okruh o délce 4,5 km.

 Lektorské zázemí s doprovodnými možnosti změření krevního tlaku, glykemie, cholesterolu, atd. zajistí členové Nordic walking live, o. s.

 Na doprovodném programu se budou podílet také TOM PAWNEE, ZŠ Kateřinice s tvořivou dílničkou pro děti, 3D Lukostřelba, regionální prodejci. Nabídne se možnost vyzkoušet si i jiné pohybové alternativy – např.: kondiční trampolínky, SM systém – cviky na odstranění bolesti zad, či se můžete odreagovat při příjemné masáži nebo ve wellnes zóně hotelu.

 

 Harmonogram akce je možno stáhnout na stránkách www.mas-podhostynska.cz nebo na www.nwmaraton.cz.  K účasti na závodu se lze přihlásit vyplněním registračního formuláře v sekci NW MARATON 2013.

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Jarmark se zabijačkou - Hulín

18.02.2023 - 18.02.2023
Náměstí Míru

Zveme vás na jarmark se zabijačkou v Hulíně

Festival zdraví - Kroměříž

04.03.2023 - 05.03.2023
Výstaviště Kroměříž, K…

Na FESTIVALU ZDRAVÍ Vám nabídnou vystavovatelé své služby a zboží, jen těžko dostupné v běžných prodejnách. Najdete zde…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 6. únor

Dnes má svátek Vanda

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete