Statistika našeho portálu

  • 96 486 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Farmářské a bleší trhy Doksy

06.07.2020 - 31.10.2020 Doksy

Farmářské trhy Doksy vám na svém tržišti nabízí ty nejlepší potraviny od malých a středních farmářů a výrobců. Produkty pro vás vybírají s ohledem na kvalitu, chuť, čerstvost, zpracování bez nadbytečných umělých náhražek a domácí původ.

Adresa a kontaktní informace

Farmářské a bleší trhy Doksy vám na svém tržišti  nabízí ty nejlepší potraviny od malých a středních farmářů a výrobců. Produkty pro vás vybírají s ohledem na kvalitu, chuť, čerstvost, zpracování bez nadbytečných umělých náhražek a domácí původ.

Přijďte vyzkoušet farmářské kozí sýry a jogurty, vejce z volných výběhů, poctivé uzeniny a kvalitní maso, chléb pečený tradičním způsobem, domácí koláče, čerstvé sezónní plodiny, květiny, sadby, domácí džemy, limonády, košíkářské zboží, lokální keramiku, stánky s občerstvením, dobrým pivem, vínem, vynikající kávou a můžete ochutnat i africkou RAW kuchyni.

Najdete zde vše z vyhlášených pěstitelských lokalit, gurmánské pochutiny, bezlepkové produkty, vegetariánské nebo raw speciality a mnoho dalšího, včetně regionálních lahůdek.

V AREÁLU SE POŘÁDAJÍ TAKÉ BLEŠÍ TRHY

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. prosinec

Dnes má svátek Benjamín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete