Statistika našeho portálu

  • 94 400 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Fénix Live Sci-fi Night - Praha

14.12.2012 Praha

Rimmer, relaxační fólie, Kristina Kochanská, Všichni jsou mrtví, Dave. Říká vám to něco? Pokud ano, nenechte si ujít unikátní akci Fénix Live Sci-fi Night konající se 14. prosince v klubu Excelent Blink v pražských Holešovicích. A pokud jste nepoznali, že se jedná o hlášky z kultovního seriálu Červený trpaslík, přijďte si do Excelent Blinku doplnit základní kulturní vzdělání. Na maraton Červeného…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
v klubu Excelent Blink v pražských Holešovicích
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Rimmer, relaxační fólie, Kristina Kochanská, Všichni jsou mrtví, Dave. Říká vám to něco? Pokud ano, nenechte si ujít unikátní akci Fénix Live Sci-fi Night konající se 14. prosince v klubu Excelent Blink v pražských Holešovicích.
A pokud jste nepoznali, že se jedná o hlášky z kultovního seriálu Červený trpaslík, přijďte si do Excelent Blinku doplnit základní kulturní vzdělání. Na maraton Červeného trpaslíka vás zve pšeničné pivo Fénix.

Na pouhých šest večerů byl v unikátním prostoru 130 let starých holešovických jatek otevřen klub Excelent Blink. Stejně tak jako je pivo Fénix netradiční a unikátní, tak podporuje akce stejného rázu a momentálně tu, která již tento pátek návštěvníky na několik hodin přenese do kosmického světa Červeného trpaslíka. Promítání nonstop maratonu kultovního seriálu z produkce BBC se zahajuje v 16 hodin. A je jen na vás, kolik dílů zvládnete shlédnout a jak si večer užijete, třeba i v originálním trpaslickém kostýmu.

Paralelně s maratonem Červeného trpaslíka probíhá v Excelent Blinku i další, pořádně ujetý program, který v některých momentech naváže spojení s paralelním vesmírem. Od 17 hodin se uskuteční robotická přehlídka Stanleyho Povody alias pana Sestrojím Vám Cokoliv, která vás bezesporu dostane do jiné dimenze. Následně vystoupí i cyberpunkové Amanitas Fire Theatre a hodinu před půlnocí se za mixážní pulty postaví skvělí Planeta Nova DJs.

Ačkoliv si v Excelent Blinku nevychutnáte trpaslickou chuť kari, gazpacha a grilovaného vesmírného moučného červa, s Fénixem si akci jistojistě užijete.

Další akce v okolí

Agadir: Na strunách naděje, Oleg Se…

23.10.2020 - 23.10.2020
Ovocný trh 6

Téměř neznámá autobiografie ukrajinského režiséra.

Milena Fucimanová: Hnízda v octu - …

24.10.2020 - 24.10.2020
kostel Církve…

Vernisáž a křest nově vydané knihy

Přednáška: Smích a komunikace - Pra…

25.10.2020 - 25.10.2020
Městská knihovna v…

Zjistěte s námi, jak nám spojení smíchu a komunikace v praxi dokáže zlepšit život.

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

26.10.2020 - 26.10.2020
Sál JZ, Soukenická…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 21. říjen

Dnes má svátek Brigita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete