Statistika našeho portálu

  • 98 926 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival amatérského a nekomerčního filmu Klapka 20117 - Kladno

18.03.2017 Kladno

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na filmový "Festival Klapka", který je neprávem opomíjenou, a přesto velmi atraktivní kulturní akcí konanou každoročně v únoru v kladenském kině Hutník.Co Vás zde čekáBěhem vybraného sobotního odpoledne se můžete těšit na několik skvostů české i zahraniční kinematografie, rozdělených do čtyř soutěžních bloků (amatérské filmy a studentské filmy). Divákům se…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kino Hutník, Kladno
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kladno
Obec
Kladno

Fotogalerie k článku

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na filmový "Festival Klapka", který je neprávem opomíjenou, a přesto velmi atraktivní kulturní akcí konanou každoročně v únoru v kladenském kině Hutník.

Co Vás zde čeká

Během vybraného sobotního odpoledne se můžete těšit na několik skvostů české i zahraniční kinematografie, rozdělených do čtyř soutěžních bloků (amatérské filmy a studentské filmy). Divákům se každoročně představí snímky amatérských tvůrců a studentů filmových škol, které jsou jen těžko k vidění někde jinde než na kladenském festivalu. Základním kritériem pro výběr snímků je jejich nápaditost, humor, příběhová linie, herecké podání i umělecká atmosféra filmu. Z promítaných snímků vyberou po skončení přehlídky odborná porota, diváci i čestný filmový host vítězné snímky, oceněné pak zajímavou cenou.

Samozřejmostí pak je dostatečné gastronomické zázemí festivalu, které si nejlépe vychutnáte v přilehlém nekuřáckém salónku. Atraktivní doprovodnou akcí připojenou k pořádání festivalu je již od jeho vzniku v roce 2008 výstava fotografií amatérských fotografů. I z té je vybrán porotou a diváky nejlepší snímek a následně oceněn také nejlépe hodnocený fotograf.

Stačí již jen dodat povzbudivou informaci, že vstupné na celou akci je ryze dobrovolné.

V Kladně najdete ještě další akce. Další filmové festivaly má ve svém přehledu náš kalendář akcí.

Festival Klapka 2017

Program

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Další akce v okolí

Novoroční ohňostroj 2023 - Smečno

01.01.2023 - 01.01.2023
Zámek Smečno

Město Smečno Vás srdečně zve na novoroční ohňostroj v sobotu 01.01.2023 v 17 hod., park před zámkem.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete