Statistika našeho portálu

  • 96 802 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 200 Míst a památek

Festival Borovina 2013 - Třebíč

15.06.2013 - 22.06.2013 Třebíč

Mezi nejpopulárnější kulturní akce v Třebíči se ihned po svém vzniku zařadil multikulturní "Festival Borovina", konající se během měsíců května a června v prostorách bývalé továrny v Borovině. Tisíce návštěvníků si během prvních ročníků navyklo zúčastnit se tohoto hudebního, sportovního i celospolečenského svátku a jejich počet stoupá s každým dalším pokračováním této jedinečné akce.Co zde…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
bývalá továrna v Borovině
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Třebíč
Obec
Třebíč

Fotogalerie k článku

Mezi nejpopulárnější kulturní akce v Třebíči se ihned po svém vzniku zařadil multikulturní "Festival Borovina", konající se během měsíců května a června v prostorách bývalé továrny v Borovině. Tisíce návštěvníků si během prvních ročníků navyklo zúčastnit se tohoto hudebního, sportovního i celospolečenského svátku a jejich počet stoupá s každým dalším pokračováním této jedinečné akce.

Co zde uvidíte

O atraktivitě vystupujících hudebních skupin a zpěváků nejlépe vypovídají jména zúčastněných, mezi kterým se objevily například legendární skupina Olympic, populární zpěvačka Anna K. či nekompromisní kritik stereotypů Xindl X. Hlavním cílem organizátorů je plně vtáhnout návštěvníky do festivalového dění, což se projevuje i na stálém modernizování areálu, kde se festival koná.

Během několika předem vybraných dnů se divácké obci představí střídavě moderní kapely a zpěváci, fotografové a umělci vystavující na několika výstavách, sportovci a nadšenci soutěžící v netradičních disciplínách (práce a zručnost v ovládání motorové pily či sekery), účastníci rekonstrukcí historických bitev či klauni a tvůrci soutěží pro děti všech věkových kategorií. Po celý květen a červen tak na Borovině budete moci zažít velkou porci zábavy a vzrušení, které dozajista upoutají pozornost a zájem i těch nejnáročnějších diváků.  

Festival Borovina 2013

 

Mapa

Další akce v okolí

Sněhurka - Třebíč

22.01.2022 - 22.01.2022
Divadlo Pasáž,…

Představení pro děti a rodiče.

Mistrovská lekce - Třebíč

24.01.2022 - 24.01.2022
Divadlo Pasáž,…

1. představení ab. sk. A

Malina Brothers - Třebíč

27.01.2022 - 27.01.2022
Národní dům, Karlovo…

1. koncert Hudeního salónu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 22. leden

Dnes má svátek Slavomír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete