Statistika našeho portálu

  • 99 257 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival Borovina 2013 - Třebíč

15.06.2013 - 22.06.2013 Třebíč

Mezi nejpopulárnější kulturní akce v Třebíči se ihned po svém vzniku zařadil multikulturní "Festival Borovina", konající se během měsíců května a června v prostorách bývalé továrny v Borovině. Tisíce návštěvníků si během prvních ročníků navyklo zúčastnit se tohoto hudebního, sportovního i celospolečenského svátku a jejich počet stoupá s každým dalším pokračováním této jedinečné akce.Co zde…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
bývalá továrna v Borovině
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Třebíč
Obec
Třebíč

Fotogalerie k článku

Mezi nejpopulárnější kulturní akce v Třebíči se ihned po svém vzniku zařadil multikulturní "Festival Borovina", konající se během měsíců května a června v prostorách bývalé továrny v Borovině. Tisíce návštěvníků si během prvních ročníků navyklo zúčastnit se tohoto hudebního, sportovního i celospolečenského svátku a jejich počet stoupá s každým dalším pokračováním této jedinečné akce.

Co zde uvidíte

O atraktivitě vystupujících hudebních skupin a zpěváků nejlépe vypovídají jména zúčastněných, mezi kterým se objevily například legendární skupina Olympic, populární zpěvačka Anna K. či nekompromisní kritik stereotypů Xindl X. Hlavním cílem organizátorů je plně vtáhnout návštěvníky do festivalového dění, což se projevuje i na stálém modernizování areálu, kde se festival koná.

Během několika předem vybraných dnů se divácké obci představí střídavě moderní kapely a zpěváci, fotografové a umělci vystavující na několika výstavách, sportovci a nadšenci soutěžící v netradičních disciplínách (práce a zručnost v ovládání motorové pily či sekery), účastníci rekonstrukcí historických bitev či klauni a tvůrci soutěží pro děti všech věkových kategorií. Po celý květen a červen tak na Borovině budete moci zažít velkou porci zábavy a vzrušení, které dozajista upoutají pozornost a zájem i těch nejnáročnějších diváků.  

Festival Borovina 2013

 

Mapa

Další akce v okolí

Výstava: Vojmír Blažek - Třebíč

10.02.2023 - 10.02.2023
kavárna We love coffee

V pátek 10. února v 17:30 hodin proběhne vernisáž nové fotografické výstavy v kavárně We love coffee. Spolek Fšem…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 31. leden

Dnes má svátek Marika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete