Statistika našeho portálu

  • 95 747 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Festival deskových her Goliáš a David 2013

09.11.2013 - 10.11.2013 Osvračín

Letos již poosmé se můžete vydat s Goliášem i Davidem do překrásného světa deskových her. A POZOR! Letos poprvé (asi) přichází změna v termínu a místo 1. listopadového víkendu bude festival až ten druhý, tedy 9.-10. listopadu 2013. A letos potřetí se všechno to deskohemžení odehraje v prostorách vznešených - na zámku v Osvračíně.Téměř tisícovkou her Vás provedou ochotní organizátoři, pro…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Letos již poosmé se můžete vydat s Goliášem i Davidem do překrásného světa deskových her. A POZOR! Letos poprvé (asi) přichází změna v termínu a místo 1. listopadového víkendu bude festival až ten druhý, tedy 9.-10. listopadu 2013. A letos potřetí se všechno to deskohemžení odehraje v prostorách vznešených - na zámku v Osvračíně.

Téměř tisícovkou her Vás provedou ochotní organizátoři, pro soutěžívé je připraveno několik turnajů v různých věkových kategoriích, v dražbě (i mimo ni) můžete přispět na Dobrý skutek. Akce je vhodná pro rodiny s dětmi, hráče i úplné začátečníky v deskových hrách. Na akci je možno řadu her i zakoupit.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 5. srpen

Dnes má svátek Kristián

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete