Statistika našeho portálu

  • 98 457 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Festival Deziluze 2021 - Březnice

02.07.2021 - 04.07.2021 Březnice

8. ročník festivalu Deziluze bude! Čekají vás multižánrová hudební vystoupení od FVLCRVM, Hellwana, Space Love, Young Havel, Ježíš Táhne Na Berlín, TAMARA, TIGP, February, Acid Row, Kmen, Emotionally Spoonfed, 9 kg přibrala a mnoho dalších! Jako další se můžete těšit na výstavy, divadelní představení, workshopy, přednášky, bleší trh nebo třeba i Escape game! ⠀ To všechno v krásných prostorech barokního Pivovaru Herold v Březnici. Tak si sbal spacák, stan, hoď kámoše do kufru a doraž!

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Multižánrový festival Deziluze rozpohybuje areál pivovaru Herold v Březnici 

 

Již osmý ročník festivalu Deziluze proběhne v termínu 2. až 4. července 2021 v Březnici na Příbramsku. Historický pivovar Herold rozezní rapper FVLCRVM (SK), vesmírné duo Space love (CZ) nebo zpěvačka Hellwana (CZ). 

Festival se dlouhodobě zasazuje o podporu nezávislé kultury v České republice. Návštěvníci se tak během této víkendové akce mohou těšit na celou řadu hudebních vystoupení českých kapel, dj’s či rapperů. V rámci doprovodného programu nebudou chybět výstavy, autorská čtení, ale také například úniková hra ve sklepích Jezuitských kolejích pod vedením studentů DAMU. 

"Stejně jako minulý rok nám přípravy festivalu zkomplikovala pandemie koronaviru. Přes všechny s tím související problémy věřím, že festival bude stát za to. U vstupu se návštěvníci samozřejmě budou moci nechat otestovat," říká Marianna Cimburová, zakladatelka festivalu. 

Deziluzi dlouhodobě připravují především mladí lidé ve svém volném čase bez nároku na honorář. I díky tomu si tak může zachovat svou neutralitu, která je pro festival typická. Aktivity týmu pořadatelů festivalu Deziluze umožnily růst festivalu až pro několik stovek lidí. Kromě letního festivalu pořádá tým Deziluze přednášky, koncerty a výstavy v průběhu celého roku. 

Jako další se můžete těšit na výstavy, divadelní představení, workshopy, přednášky, bleší trh nebo třeba i Escape game!

To všechno v krásných prostorech barokního Pivovaru Herold v Březnici.

Tak si sbal spacák, stan, hoď kámoše do kufru a doraž!

"Na festivalu nebude chybět Deziluzivní blešák, na kterém si mohou návštěvníci vylepšit svůj šatník a zároveň přispět na chod festivalu. Zároveň se v areálu nachází celá řada barů a polní kuchyně," dodává Cimburová. 

Festival již druhým rokem proběhne v barokním areálu pivovaru Herold a přilehlé zámecké zahradě. Areál spravuje Modrá nadace společně s pivovarem Herold, díky kterým bylo umožněno festival uspořádat. Akce se uskuteční i za finanční podpory Ministerstva kultury. 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 1. říjen

Dnes má svátek Igor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete