Statistika našeho portálu

  • 95 199 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Festival PAF 2018 - Tachov

23.03.2018 - 25.03.2018 Tachov

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na další ročník "Festivalu PAF", který je mezinárodní přehlídkou potápěčské fotografie, filmu a dětské výtvarné tvorby.Co Vás na akci čekáVíce než třicetiletá tradice tohoto příjemného setkávání milovníků podvodního království přiláká do Tachova každoročně velké množství účastníků i nadšenců z řad diváků. Věhlas tachovského festivalu již dalece přesáhl hranice…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na další ročník "Festivalu PAF", který je mezinárodní přehlídkou potápěčské fotografie, filmu a dětské výtvarné tvorby.

Co Vás na akci čeká

Více než třicetiletá tradice tohoto příjemného setkávání milovníků podvodního království přiláká do Tachova každoročně velké množství účastníků i nadšenců z řad diváků. Věhlas tachovského festivalu již dalece přesáhl hranice naší republiky, což dokumentuje i účast zahraničních potápěčů doslova z celého světa. Ze stovek snímku a fotografií vybírá odborná porota vítěze v kategoriích "Grand Prix PAF Tachov – cena v kategorii film", "Top Fotograf PAF Tachov – cena v kategorii autorské portfolio" a "Top Fotografie PAF Tachov – cena v kategorii digitální fotografie".

Diváci festivalu pak mají možnost určit vítěze v kategorii "Cena diváků", která zahrnuje veškeré filmy, fotografie i portfolia. Každý z několika stovek soutěžících pak jako bonus obdrží nástěnnou keramickou plaketu se symbolem festivalu. Diváci se mohou těšit na dva dny nabité zajímavými snímky z přírody, několik přednášek s potápěčskými a cestovatelskými tématy či výtvarnou dílnu pro nejmenší návštěvníky. Je tedy zřejmé, že festival je ideálním tipem na výlet pro celou rodinu, zvláště když děti do 15 let mají vstup zdarma.

Festival PAF 2018

 

Těšíme se na vás ve dnech 23. - 25. 3. 2018.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 6. květen

Dnes má svátek Radoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete