Statistika našeho portálu

  • 96 094 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Festival pohybu v Brně

18.05.2013 Brno

Sokolský stadion na Kounicově ulici bude 18. května hostit přehlídku brněnského sportu a sportovních klubů. Myšlenku festivalu Brno v pohybu ocení zejména rodiče, kteří hledají správnou sportovní cestu pro své ratolesti.Od 10 hodin bude probíhat aerobiková show Fit fest v hale stadionu na Kounicově ulici, která představí aktuální trendy tanečních cvičebních stylů. Festival a pestrý program se…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Brno, Sokolský stadion na Kounicově ulici
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Fotogalerie k článku

Sokolský stadion na Kounicově ulici bude 18. května hostit přehlídku brněnského sportu a sportovních klubů. Myšlenku festivalu Brno v pohybu ocení zejména rodiče, kteří hledají správnou sportovní cestu pro své ratolesti.

Od 10 hodin bude probíhat aerobiková show Fit fest v hale stadionu na Kounicově ulici, která představí aktuální trendy tanečních cvičebních stylů. Festival a pestrý program se vstupem zdarma následuje od 13 do 18 hodin. Festival nabídne mimo jiné stánky brněnských profesionálních sportovních klubů, možnost konzultace s trenéry a hráči, ale také příležitost sport si na místě vyzkoušet a dítě rovnou do některého klubu přihlásit. Svou účast zatím přislíbili fotbalista Petr Švancara, basketbalistka Hana Horáková, hráči hokejové Komety Brno a další sportovci. "Věřím, že osobní kontakt s trenéry a sportovci může pomoci při rozhodování o sportovní budoucnosti dítěte," představil hlavní myšlenku ředitel festivalu Roman Vágner.

Součástí festivalu budou stánky, kde si lze nechat změřit tlak, odborně vyšetřit oči nebo krev či se podrobit celkové analýze těla. Na své si jistě přijdou také příznivci ekologických technologií v dopravě, VUT v Brně zde představí svůj jedinečný elektromobil a závodní formuli.

Nebudou chybět dovednostní soutěže, atraktivní přátelské derby ve futsalu, přehlídka tradičních čínských cvičení a bojových umění či autogramiáda sportovních osobností. Pro účastníky jsou připraveny dárky a odměny, například ilustrované knížky první pomoci pro děti, dresy, trička a vstupenky.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Milena Fucimanová: Hnízda v octu - …

30.09.2021 - 30.09.2021
Kobližná 4

Vernisáž a křest nově vydané knihy

Milena Fucimanová: Hnízda v octu - …

01.10.2021 - 01.10.2021
Vážného 6

Vernisáž a křest nově vydané knihy

Putování Dýňového panáčka podzimní …

03.10.2021 - 03.10.2021
Otevřená zahrada

Zveme vás do zahrady na samoobslužnou hru určenou pro rodiny s dětmi od 3 do 10 let. Čeká na vás podzimní tvoření,…

Milena Fucimanová: Hnízda v octu - …

07.10.2021 - 07.10.2021
Lány 3

Vernisáž a křest nově vydané knihy

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 22. září

Dnes má svátek Darina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete