Statistika našeho portálu

  • 96 106 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Festival Pro Tibet - Boskovice

11.03.2018 Boskovice

Vážení přátelé, dovolte nám, abychom vám představili Festival ProTibet 2018.Letošní ročník nabídne mnoho zajímavých akcí, budete mít možnost opět vidět celou řadu inspirativních filmů, poslechnout si zajímavé přednášky o podpoře tibetských dětí a zúčastnit se mnoha workshopů.Výtěžek z letošního Festivalu poputuje na podporu tibetských dětí, konkrétně na vzdělání tibetských dětí ve vesničce…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Vážení přátelé, dovolte nám, abychom vám představili Festival ProTibet 2018.

Letošní ročník nabídne mnoho zajímavých akcí, budete mít možnost opět vidět celou řadu inspirativních filmů, poslechnout si zajímavé přednášky o podpoře tibetských dětí a zúčastnit se mnoha workshopů.

Výtěžek z letošního Festivalu poputuje na podporu tibetských dětí, konkrétně na vzdělání tibetských dětí ve vesničce Tibetan Homes Foundation v Mussoorie v severní Indii.

V této vesničce našly útočiště děti, které utekly z Tibetu za vzděláním. Žije v ní přes 2 500 Tibeťanů ve věku od 7 do 19 let. Pravidelně chodí do školy, kde studují všechny moderní předměty včetně tibetštiny, hindštiny a angličtiny v souladu s jejich kulturou. Společně jim pomáháme v jejich cestě za vzděláním.

Kontakt: Bc. Tomáš Přichystal, email: tomas@protibet.cz, tel. 604 314 775

Podívejte se na filmové novinky, které vás na letošním ročníku čekají. Na tyto 3 filmy – Oči pro Tibet, Nechat strach za sebou a Tání v Tibetu – se můžete vypravit do kina, čajovny nebo muzea ve Vašem městě. Pokud Festival ve Vašem městě není a Vy víte o místě, kde by se mohly konat filmové projekce, výstava nebo beseda, prosím dejte nám vědět své tipy na tomas@protibet.cz. Děkujeme.

Festival Pro Tibet v Boskovicích

 

Těšíme se na vás! 

Mapa

Další akce v okolí

Drakiáda Bořitov 2021 - Bořitov

25.09.2021 - 25.09.2021
letiště v Bořitově

Tradiční 27. ročník pořádá "DRAKIÁDNÍ KLUB ČERNÁ HORA" sobotu 25.9.2021 na letišti v Bořitově V současné době asi…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 24. září

Dnes má svátek Jaromír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete