Statistika našeho portálu

  • 98 901 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival Rock Air v Mladé Boleslavi

14.09.2013 Mladá Boleslav

Na mladoboleslavském letišti se bude konat první ročník jedinečné hudební akce pod názvem Rock Air. Největší hvězdou je bezesporu skupina Kabát, která přiveze velkolepou show.Připravovaný hudební program je výjimečný. Největší hvězdou je bezesporu skupina Kabát, která přiveze velkolepou show. Dále vystoupí kapely Wanastovi Vjecy, Krucipüsk, Škwor a další. Předpokládá se účast až 25.000…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Letiště Mladá Boleslav
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Mladá Boleslav
Obec
Mladá Boleslav

Fotogalerie k článku

Na mladoboleslavském letišti se bude konat první ročník jedinečné hudební akce pod názvem Rock Air. Největší hvězdou je bezesporu skupina Kabát, která přiveze velkolepou show.
Připravovaný hudební program je výjimečný. Největší hvězdou je bezesporu skupina Kabát, která přiveze velkolepou show. Dále vystoupí kapely Wanastovi Vjecy, Krucipüsk, Škwor a další. Předpokládá se účast až 25.000 návštěvníků nejen z Mladoboleslavska, ale i ze všech koutů České Republiky.

Název vznikl spojením hlavního hudebního žánru a místa jeho konání. Festival se bude konat každý lichý rok v zářijovém termínu a bude se střídat se známým a oblíbeným leteckým dnem.

Mapa

Další akce v okolí

Adventní putování - Mladá Boleslav

05.12.2022 - 05.12.2022
Škoda Auto Muzeum

Čarovné putování muzeem, při kterém potkáte lucky, barborky, černého Ambrože, perchtu, ale i čerty a samotného Mikuláše.

Novoroční ohňostroj 2023 - Benátky …

01.01.2023 - 01.01.2023
Zámek Benátky nad…

Zveme vás na novoroční ohňostroj v Benátkách nad Jizerou.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete