Statistika našeho portálu

  • 95 732 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Festival Setkání-Stretnutie 2018 - Zlín

15.05.2018 - 19.05.2018 Zlín

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na málo známý, o to však zajímavější "divadelní festival Stretnutie", který se již několikátým rokem objevuje v nabídce kulturních akcí moravského Zlína. Diváci se v rámci této nesoutěžní přehlídky mohou seznámit s několika desítkami divadelních inscenací, které vznikly pod taktovkou českých či slovenských režisérů za poslední roky.Na co se můžete…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Velký sál, Malá scéna, Studio Z
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Atlas Česka si Vás dovoluje pozvat na málo známý, o to však zajímavější "divadelní festival Stretnutie", který se již několikátým rokem objevuje v nabídce kulturních akcí moravského Zlína. Diváci se v rámci této nesoutěžní přehlídky mohou seznámit s několika desítkami divadelních inscenací, které vznikly pod taktovkou českých či slovenských režisérů za poslední roky.

Na co se můžete těšit

Organizátoři festivalu se snaží dramaturgii festivalu uzpůsobit podmínkám, které zahrnují nutnost uvádět zcela původní hry, adaptace či dramatické novinky přeložené z cizího jazyka. Zároveň je třeba vejít se i do kategorie inscenací, které byly v daném časovém období uvedeny v Čechách či na Slovensku vůbec poprvé. V rámci festivalového dění si pak můžete vybírat z několika scén, na kterých inscenace zhlédnete (Velký sál, Malá scéna, Studio Z).

K popularitě celého festivalu pak přispívají i čestní hosté, kteří sem každoročně přijíždějí (v minulosti např.: Ladislav Mrkvička, Zdena Studénková či Daniela Kolářová). Pokud tedy stojíte o poznávání nových dramatických textů, specifik současné hry či aktuálního vidění světa a společnosti ze stran autorů a divadelníků, zajeďte se ve druhé polovině května podívat do zlínských divadel.

Festival Setkání-Stretnutie 2018

 

Těšíme se na vás ve dnech 15. - 19. 5. 2018.

Mapa

Další akce v okolí

Koncert „Filmové melodie Ondřeje So…

11.09.2021 - 11.09.2021
KONGRESOVÉ CENTRUM ZLÍN

Známé melodie Ondřeje Soukupa, který je autorem hudby k desítkám český a zahraničních seriálů a filmů, rozezní od 19:00…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 1. srpen

Dnes má svátek Oskar

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete