Statistika našeho portálu

  • 102 672 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival v ulicích 2024 - Ostrava

20.06.2024 - 22.06.2024 Ostrava

Dva dny plné zábavy, hudby, pouličních akrobatů a perfomerů.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

ČTVRTEK 20. ČERVNA

DK POKLAD - SPOLEČENSKÝ SÁL

14.45 – 15.15   Mr. Lovo / koncert

16.15 – 16.45   Mária Reháková: TOPOĽANA /SK/ koncert

18.15 – 18.45   Niewte /PL/ koncert

19.45 – 20.15  Kosmonauci /PL/ koncert

21.15 – 21.45   Ra di spina /IT/ koncert

DK POKLAD - DIVADELNÍ SÁL

14.00 – 14.30   Daniel Skála & Ensemble O / koncert

15.30 – 16.00    Maniucha i Ksawery /PL/ koncert

17.30 – 18.00    Hysterrae /IT/ koncert

19.00 – 19.30    Nika / koncert

20.30 – 21.00   Suonno d’Ajere /IT/ koncert

 

PÁTEK 21. ČERVNA

Festivalový areál a stánky otevřeny od 12.00
 
ALŠOVO NÁMĚSTÍ

Vinný festival

Ochutnejte to nejlepší ze znojemských vinic za doprovodu živé hudby a pouličních umělců.

13.00 – 13.20    Random Strokes / festivaloví bubeníci v ulicích

13.45 – 14.05    Biren Kalindi Chhau Group /IND/ indický tanec v maskách

14.30 – 14.50    ASAF + Random Strokes / bubenická show

15.15 – 16.15       Propabanda East Collective /PL/ kombinace klezmeru a balkánu, která vás rozhýbe

17.00 – 17.15      Zahájení festivalu

17.15 – 18.00     N’Famady Kouyaté /GIN/ tradiční hudba Afriky v moderním hávu

18.45 – 19.30    BandAdriatica /IT/ koncert plný jižanské energie

20.30 – 21.15     Vesna / koncert finalistek  soutěže Eurovision

22.00– 23.00    Osam (Hussam Aliwat) /PS/FR/ koncert charismatického hudebníka s kapelou

23.15 – 01.15      Večer s cimbálovou muzikou Čelaď / živá hudba

SCÉNA FLORIDA

15.00 – 15.40    Pirátská pohádka s myškou Klárkou a veverkou Terkou / pohádka

16.45 – 17.30     Folk&Bass Orchestra a Ženy z Muzičky /SK/ folklór jak ho neznáte

18.15 – 19.00     Mr. Lovo / barvitá hudební jazzová zákoutí

19.45 – 20.30   DIS IS MARKĒTA /SK/ folklór s elektronikou a prvky ambientu

21.15 – 22.00    Ra di spina /IT/ spojení italské lidové hudby s elektronikou

BUSKING VE DVOŘE 4

15.00 – 15.40   El Goma /ARG/ komediální show se vším všudy

16.00 – 16.40   Heromacro /JAP/ nebojácný ninja a okouzlující gejša

17.00 – 17.30    Ugo Sanchez Jr. /IT/ eskapády (ne)šikovného klauna

18.10 – 18.40    Sara Twister /DE/ akrobatická lučištnice

19.15 – 19.55     Papito /ARG/ES/ pouliční klauniáda

HUDEBNÍ BUSKING U DUKLY

14.30 – 15.00   Tomáš Knauer & Nikol Lozeková / hudební dvojice

15.45 – 16.15     Ta hakuna / beskydský soul

17.00 – 17.30    Blondýna / "femme-folk" ostravské písničkářky

18.00 – 18.30   Vadim Windy / ostravský zpěvák a kytarista

19.15 – 19.45     Minestrone / instrumentální kytarové duo

20.15 – 20.55   Propabanda East Collective /PL/ kombinace klezmeru a balkánu, která vás rozhýbe

FESTIVALOVÉ PRŮVODY - HLAVNÍ TŘÍDA

13.00 – 13.20    Random Strokes / festivaloví bubeníci v ulicích

14.30 – 14.50    Random Strokes & ASAF / festivalový bubenický battle

16.00 – 17.00    Firebirds – Steam on! /HU/ steampunkový průvod

18.15 – 18.35      Random Strokes / festivaloví bubeníci v ulicích

19.15 – 20.00     Xiido /KOR/ korejská dechová kapela

20.30 – 20.50   ASAF / festivalový průvod bubeníků

21.15 – 21.35       Random Strokes / festivaloví bubeníci v ulicích

22.30 – 23.30    Firebirds – Steam on! /HU/ steampunkový průvod

BUSKING U ALŠÁKU

14.15 – 14.55      Heromacro /JAP/ nebojácný ninja a okouzlující gejša

15.15 – 15.55       Papito /ARG/ES/ pouliční klauniáda

16.30 – 17.10      El Goma /ARG/ komediální show se vším všudy

17.30 – 18.15      Torpeza Rítmika /ARG/ komediální one-woman show

18.30 – 19.10      Umami DanceTheatre /FR/ES/ netradiční taneční představení

19.45 – 20.25     El Goma /ARG/ komediální show se vším všudy

22.00 – 22.40   Strawman.&Celine. /IT/MNG/ romantické písničkářské duo

BUSKING VE DVOŘE 5

15.15 – 16.00   Torpeza Rítmika /ARG/ komediální one-woman show

16.40 – 17.10   Sara Twister /DE/ akrobatická lučištnice

17.45 – 18.25   Papito /ARG/ES/ pouliční klauniáda

19.15 – 19.55    Heromacro /JAP/ nebojácný ninja a okouzlující gejša

BUSKING NA HLAVNÍ TŘÍDĚ

14.15 – 14.55    Umami DanceTheatre /FR/ES/ netradiční taneční představení

15.30 – 16.00   Ugo Sanchez Jr. /IT/ eskapády (ne)šikovného klauna

16.00 – 16.30   Capoeira Candeias Ostrava / ukázka a workshop

16.30 – 17.10    Umami DanceTheatre /FR/ES/ netradiční taneční představení

17.30 – 18.10    Heromacro /JAP/ nebojácný ninja

a okouzlující gejša

18.30 – 19.00   Ugo Sanchez Jr. /IT/ eskapády (ne)šikovného klauna

19.45–20.15      Sara Twister /DE/ akrobatická lučištnice

KRUHÁČ

15.15 – 15.35      Biren Kalindi Chhau Group /IND/ indický tanec v maskách

16.15 – 17.00     Mistral /IT/CHIL/ dechberoucí akrobatické číslo

17.30 – 17.50    Biren Kalindi Chhau Group /IND/ indický tanec v maskách

18.30 – 19.15     Mistral /IT/CHIL/ dechberoucí akrobatické číslo

19.45 – 20.05   Biren Kalindi Chhau Group /IND/ indický tanec v maskách

21.30 – 21.50    Flame Flowers – Waltz of Flames /HU/ fire-show s tancem

BUSKING U FLORIDY

13.30 – 14.15    Torpeza Rítmika /ARG/ komediální one-woman show

15.45 – 16.05    Rope Theatre /DE/ provazochodkyně s boxerskými rukavicemi

19.05 – 19.25    Rope Theatre /DE/ provazochodkyně s boxerskými rukavicemi

 

SOBOTA 22. ČERVNA

Festivalový areál a stánky otevřeny od 12.00
FESTIVALOVÉ PRŮVODY - HLAVNÍ TŘÍDA
 
ALŠOVO NÁMĚSTÍ

Vinný festival

Ochutnejte to nejlepší ze znojemských vinic

za doprovodu živé hudby a pouličních umělců.

13.15 – 14.00      Acoustic Irish /CZ/ irská muzika s nádechem Beskyd

14.45 – 15.45     Xiido /KOR/ korejská dechová kapela

16.30 – 17.15      Savana Funk /IT/ směsice africké hudby, funku a blues

18.00 – 18.45     N’Faly Kouyaté /GIN/ koncert zakladatele stylu afrotronix

19.30 – 20.15     Giuliano Gabriele /IT/ písničkář, zpěvák a akordeonista

21.15 – 22.00     Kíla /IE/ hudba zakořeněná v irské tradici

22.30 – 00.30   Večer s cimbálovou muzikou Kubalovci / živá hudba

13.00 – 13.20     ASAF / festivalový průvod bubeníků

14.00 – 14.20    Random Strokes / festivaloví bubeníci v ulicích

15.15 – 15.35       ASAF / festivalový průvod bubeníků

16.15 – 16.35       Random Strokes / festivaloví bubeníci v ulicích

17.00 – 18.00     Firebirds – Steam on! /HU/ steampunkový průvod

19.15 – 19.35       Random Strokes / festivaloví bubeníci v ulicích

20.45 – 21.05     Random Strokes & ASAF / festivalový bubenický battle

22.30 – 23.30    Firebirds – Steam on! /HU/ steampunkový průvod

SCÉNA FLORIDA

14.00 – 14.40    O draku Karlíkovi s myškou Klárkou a veverkou Terkou / pohádka

15.45 – 16.30    Maniucha i Ksawery /PL/ polské jazzové duo

17.30 – 18.15     Niewte /PL/ polská mazurka jak ji neznáte

19.00 – 19.45   Suonno d’Ajere /IT/ návrat k neapolským hudebním kořenům

20.30 – 21.15    Strawman.&Celine. /IT/MNG/ romantické písničkářské duo

BUSKING U ALŠÁKU

14.30 – 15.10      Heromacro /JAP/ nebojácný ninja a okouzlující gejša

15.30 – 16.10      El Goma /ARG/ komediální show se vším všudy

16.55 – 17.35      Umami DanceTheatre /FR/ES/ netradiční taneční představení

17.45 – 18.15      Sara Twister /DE/ akrobatická lučištnice

18.45 – 19.30     Torpeza Rítmika /ARG/ komediální one-woman show

19.45 – 20.25     El Goma /ARG/ komediální show se vším všudy

22.00 – 22.40   Minestrone / instrumentální kytarové duo

BUSKING VE DVOŘE 4

14.00 - 14.40   Papito /ARG/ES/ pouliční klauniáda

15.00 – 15.30    Ugo Sanchez Jr. /IT/ eskapády (ne)šikovného klauna

16.00 – 16.30    Sara Twister /DE/ akrobatická lučištnice

18.00 – 18.40   Heromacro /JAP/ nebojácný ninja a okouzlující gejša

19.00 – 19.30    Ugo Sanchez Jr. /IT/ eskapády (ne)šikovného klauna

BUSKING VE DVOŘE 5

14.45 – 15.30   Torpeza Rítmika /ARG/ komediální one-woman show

16.00 – 16.40  Papito /ARG/ES/ pouliční klauniáda

17.00 – 17.45   Torpeza Rítmika /ARG/ komediální one-woman show

18.00 – 18.40   El Goma /ARG/ komediální show se vším všudy

19.00 – 19.40   Umami DanceTheatre /FR/ES/ netradiční taneční představení

HUDEBNÍ BUSKING U DUKLY

14.30 – 15.00    Vlna / písničkář z Frýdku-Místku

15.45 – 16.15     Lenka Mandoli & Veronika Stoklasová / ostravské hudebnice

17.00 – 17.30    Heblo / ostravski funfolk

18.00 – 18.30   Biograph / kapela z konce světa

19.30 – 20.00   Duo KuKačka / starý dobrý rock

KRUHÁČ

14.15 – 14.35      Biren Kalindi Chhau Group /IND/ indický tanec v maskách

15.20 – 15.40     Biren Kalindi Chhau Group /IND/ indický tanec v maskách

16.15 – 17.00      Mistral /IT/CHIL/ dechberoucí akrobatické číslo

17.30 – 17.50     Biren Kalindi Chhau Group /IND/ indický tanec v maskách

18.30 – 19.15      Mistral /IT/CHIL/ dechberoucí akrobatické číslo

20.20 – 20.40   Biren Kalindi Chhau Group /IND/ indický tanec v maskách

21.30 – 21.55      Flame Flowers & Firebirds – Pyrodise /HU/ multižánrová fire-show

BUSKING NA HLAVNÍ TŘÍDĚ

14.30 – 15.00   Sara Twister /DE/ akrobatická lučištnice

15.20 – 16.00   Umami DanceTheatre /FR/ES/ netradiční taneční představení

16.10 – 16.40    Capoeira Candeias Ostrava / ukázka a workshop

16.30 – 17.10     Heromacro /JAP/ nebojácný ninja

a okouzlující gejša

17.30 – 18.00   Ugo Sanchez Jr. /IT/ eskapády (ne)šikovného klauna

18.30 – 19.10    Papito /ARG/ES/ pouliční klauniáda

19.30 – 20.10   Heromacro /JAP/ nebojácný ninja

a okouzlující gejša

20.30–22.10    Festivalová tančírna / kizomba, zouk, salsa, bachata

BUSKING U FLORIDY

14.45 – 15.05    Rope Theatre /DE/ provazochodkyně s boxerskými rukavicemi

18.25 – 18.45    Rope Theatre /DE/ provazochodkyně s boxerskými rukavicemi

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Colours of Ostrava 2024

17.07.2024 - 20.07.2024
Ostrava

Colours of Ostrava je multižánrový mezinárodní hudební festival pořádaný každoročně od roku 2002

Tvůrčí dílničky na hradě 2024 - Ost…

20.07.2024 - 20.07.2024
Slezskoostravský hrad

V sobotu 20. července budou od 10 do 16 hodin v malém sále pro děti dostupné tvůrčí dílničky. Zpestřete si návštěvu…

Druhá kůže rytířova 2024 - Ostrava

21.07.2024 - 21.07.2024
Slezskoostravský hrad

Workshop o středověkém válečnictví

Urban Challenge 2024 - Ostrava

27.09.2024 - 28.09.2024
Landek park

Urban Challenge je městský 5km dlouhý běh, který je určený pro každého.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 15. červenec

Dnes má svátek Jindřich

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete