Statistika našeho portálu

  • 94 513 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Festival volného času - City Park Jihlava

28.01.2018 Jihlava

V neděli 28. ledna se bude hýbat celá Vysočina!Na závěr ledna pro Vás chystáme akci nabitou pohybem: breakdance, parkour, ping pong nebo taneční flash mob. To všechno můžete vidět a taky vyzkoušet na naší pasáži v rámci akce Vysočina v pohybu. Spolupracujeme na ní s Krajem Vysočina a připravili jsme tak skutečně to nejlepší, co na Vysočině můžete dělat ve volném čase. Hlavním lákadlem bude určitě…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V neděli 28. ledna se bude hýbat celá Vysočina!

Na závěr ledna pro Vás chystáme akci nabitou pohybem: breakdance, parkour, ping pong nebo taneční flash mob. To všechno můžete vidět a taky vyzkoušet na naší pasáži v rámci akce Vysočina v pohybu. Spolupracujeme na ní s Krajem Vysočina a připravili jsme tak skutečně to nejlepší, co na Vysočině můžete dělat ve volném čase. Hlavním lákadlem bude určitě exhibice ping pongu v aréně, kterou postavíme na spodní pasáži. Hrát tady budou nejlepší profíci! Ping pong si také budete moci vyzkoušet, a to také na spodní pasáži. A aby toho nebylo málo, pokusíme se v Cityparku také o rekord v množství létajících ping pongových míčků, tedy přesněji v největším množství ping pongových míčků ve vzduchu.

Vychytávkou v rámci odpoledne pak bude taneční flashmob, že ho neznáte? Jedná se o jednoduchou taneční choreografii, kterou si s Vámi zatančí děti ze žďárského DDM. Tančit může úplně každý, kdo bude zrovna na pasáži. I my ze správy centra si přijdeme trsnout! Kromě toho se můžete těšit taky na hip hop a parkour.

Kdo má raději naopak klidnější aktivity, může zajít na horní pasáži do indiánského tee pee, a nebo pomazlit zvířátka v malé farmě. Že se Vám nabídka aktivit Kraje Vysočina líbí? Nám taky, a proto máme skvělou zprávu. Přímo na naší pasáži budete moci vybrat u některých zapojených organizací své ratolesti dokonce i letní tábor a rovnou ho zamluvit.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 23. listopad

Dnes má svátek Klement

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete