Statistika našeho portálu

  • 89 482 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 164 Míst a památek

FILM SOKOLOV 2012

19.10.2012 - 21.10.2012 Sokolov

Ojedinělý filmový festival. Tématem pro rok 2012 je HNĚV, který určí zaměření filmů i celý doprovodný program. Můžete se těšit na zajímavé filmy, jedinečné přednášky, filmově-hudební představení a nově i psychologické workshopy pro návštěvníky. VŠE ZCELA ZDARMA! Film Sokolov je naprosto unikátním počinem na poli filmových festivalů pořádaných v České republice − nejen tím,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Ojedinělý filmový festival. Tématem pro rok 2012 je HNĚV, který určí zaměření filmů i celý doprovodný program. Můžete se těšit na zajímavé filmy, jedinečné přednášky, filmově-hudební představení a nově i psychologické workshopy pro návštěvníky. VŠE ZCELA ZDARMA!

Film Sokolov je naprosto unikátním počinem na poli filmových festivalů pořádaných v České republice − nejen tím, kdo jej pořádá a na koho se zaměřuje, ale zejména svou koncepcí, která se zcela vymyká běžnému tematickému vymezení podobných akcí. Letošním tématem je HNĚV, který určuje zaměření filmů i celý doprovodný program. Můžete se těšit na zajímavé filmy, jedinečné přednášky, filmově-hudební představení, výstavu a nově i workshopy pro návštěvníky - terapie proti hněvu smíchem, hudbou a uměním. Večery můžete strávit v kině, nebo v klubu na koncertě a poté DJ setech. Hněv může být jak něčím ryze soukromým, až intimním, tak zároveň i obecným naladěním určité skupiny vůči jiné nebo celospolečenským jevem, například v době krize. Z katolického hlediska je hněv jedním ze sedmi smrtelných hříchů, na druhé straně se v křesťanském kontextu běžně používají spojení jako "spravedlivý hněv". Co všechno může znamenat hněv pro jedince i celou společnost současnosti? Na semináři naleznete odpověď nejen na tuto otázku.

Mapa

Další akce v okolí

Hornická pouť v Sokolově

07.09.2019 - 07.09.2019
Sokolov

Hornická pouť a Den horníků v Sokolově, to jsou velkolepé hornické oslavy a celodenní zábavný program po celém městě.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 19. srpen

Dnes má svátek Ludvík

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete