Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

František Nedvěd - Statek Bernard Královské Poříčí

16.08.2013 Královské Poříčí

Na statku Bernard v Královském Poříčí vystoupí 16.8. od 19 hodin folkový zpěvák František Nedvěd, který stál u zrodu kapely Brontosauři a dlouhá léta působil ve skupině Spirituál kvintet. Nyní zazpívá za doprovodu kapely Tie Break, jejímž členem je také jeho syn Vojta. Vystoupení se koná v komorním prostředí historického nádvoří pod otevřeným nebem."Na koncertě zazní klasický repertoár složený z…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Statek Bernard Královské Poříčí
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Sokolov
Obec
Královské Poříčí

Fotogalerie k článku

Na statku Bernard v Královském Poříčí vystoupí 16.8. od 19 hodin folkový zpěvák František Nedvěd, který stál u zrodu kapely Brontosauři a dlouhá léta působil ve skupině Spirituál kvintet. Nyní zazpívá za doprovodu kapely Tie Break, jejímž členem je také jeho syn Vojta. Vystoupení se koná v komorním prostředí historického nádvoří pod otevřeným nebem.

"Na koncertě zazní klasický repertoár složený z písní Jana Nedvěda, Vojty Nedvěda a z písniček, které jsem vytvořil v době mé samostatné činnosti. Je to takový průřez celou mojí hudební kariérou," sdělil František Nedvěd.

Vstupenky

Lístky na koncert jsou již v předprodeji v infocentru na statku Bernard a v sokolovské restauraci New York Diner v ulici Maxima Gorkého 280 (bývalá vinárna U Kloce). Také je lze pořídit prostřednictvím internetového e-shopu na eshop.statek-bernard.cz.

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 24. září

Dnes má svátek Jaromír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete