Statistika našeho portálu

  • 88 302 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Freddie for a day v Hard Rock Cafe - Praha

05.09.2018 Praha

U příležitosti nedožitých 72. narozenin legendární rockové legendy Freddieho Mercuryho pořádá Hard Rock Cafe Praha akci s názvem "Freddie for a Day” (Freddiem na jeden den). Tato celodenní oslava má uctít umělcův život a odkaz a zároveň vybrat prostředky na nadaci Mercury Phoenix Trust, která se zaměřuje na boj proti HIV/AIDS. Ve středu 5. září se atmosféra v Hard Rock Cafe Praha ponese v duchu…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

U příležitosti nedožitých 72. narozenin legendární rockové legendy Freddieho Mercuryho pořádá Hard Rock Cafe Praha akci s názvem "Freddie for a Day” (Freddiem na jeden den). Tato celodenní oslava má uctít umělcův život a odkaz a zároveň vybrat prostředky na nadaci Mercury Phoenix Trust, která se zaměřuje na boj proti HIV/AIDS.


Ve středu 5. září se atmosféra v Hard Rock Cafe Praha ponese v duchu oslavy Freddieho narozenin a pro hosty bude připraven v průběhu celého dne bohatý program, který vyvrcholí večerním koncertem oblíbené kapely QUEENIE. Návštěvníci si budou moci zakoupit knírky a odznáčky (piny) inspirované legendárním rockerem a přispět tak na dobrou věc.

"Freddie Mercury byl legendární zpěvák, skladatel a producent a my máme tu čest pokračovat v naší dlouhodobé podpoře nadace Mercury Phoenix Trust prostřednictvím akce ‘Freddie for a Day’,” říká Stephen K. Judge, President of Cafe Operations pro Hard Rock International. "Jsme rádi, že letos můžeme akci uspořádat ve více provozovnách než dříve, a podpořit akci Freddie For A Day po celém světě, nejenom v rámci Evropy, jak tomu bylo v přechozích šesti letech.”

V průběhu dne 5. září si mohou návštěvníci za 60 Kč zakoupit knírek, který jim pomůže stát se Freddiem na jeden den, a také odznáček (pin) z limitované série za 375 Kč. Koupí knírků a odznáčků návštěvníci přispějí nadaci Mercury Phoenix Trust. Po celý den bude k dispozici fotokoutek s rekvizitami, ve kterém si návštěvníci budou moci udělat fotku s Freddiem. Celé Hard Rock Cafe se zahalí do atmosféry hudby kapely Queen.

Od 20 hodin bude podium patřit kapele QUEENIE, která za poslední rok odehrála cca 120 koncertů v 15 různých zemí světa, přičemž vystoupila např. i na oficiální oslavě 91. narozenin královny Alžběty II. Kapela je známá tím, že písně Queen interpretuje živě v původních tóninách a aranžích. Aktuálně můžete členy kapely vidět, kromě koncertních pódií, také v hlavních rolích muzikálu "Freddie". Na akci Freddie For A Day s kapelou vystoupí jedna z kolegyň z "Freddieho", muzikálová herečka známá z pražských divadel Charlotte Doubravová, která v muzikálu "Freddie" ztvárňuje Mercuryho přítelkyni a lásku "Mary Austin". Již tradičně bude váženým hostem kapely také sopranistka paní Petra Alvarez, sólistka Národního divadla.

Ve 22 hodin kapelu na pódiu vystřídá DJ Aleš Matoušek, který bude mít pro návštěvníky připraven speciální set s písničkami kapely Queen.

Vstupné na večerní část programu je dobrovolné a výtěžek ze vstupného, stejně jako z prodeje knírků, bude věnován nadaci Mercury Phoenix Trust.

Díky partnerovi akce Freddie For A Day, kterým je stejně jako v loňském roce Universal Music Group, si návštěvníci z akce budou moci odnést nejen skvělé zážitky, ale i dárky spojené s kapelou Queen (CD a DVD).

Návštěvníci, kteří dorazí v kostýmu Freddieho Mercuryho, jsou více než vítáni!

"Naše akce ‘Freddie for A Day’ je celosvětovou kampaní, díky které fanoušci z celého světa mohou pomoci nadaci v její práci a zároveň se při tom pobavit,” říká Claudia Walker, ředitelka Mercury Phoenix Trust. "My všichni v nadaci máme velkou radost z rozšiřující se spolupráce se Stephenem Judgem a jeho týmem, kteří akci Freddie For A Day povýšili na globální úroveň. Je to vážně krásný způsob, jak oslavit Freddieho život a zároveň vybrat prostředky na charitu, která byla založena k uctění jeho památky a za účelem celosvětového boje proti AIDS.”

Další akce v okolí

CPI Summer Cup - Praha - Chuchle

13.06.2019 - 16.06.2019
Praha

Čtyřdenní parkurové soutěže se uskuteční na závodišti v Praze-Velké Chuchli. Na víkendové dny je připraven také bohatý…

Prohlídka Viktoriánská vdova - Praha

15.06.2019 - 16.06.2019
Muzeum Kouzlo starých…

Viktoriánská vdova a postmortální zvyky staré Anglie: Jak se oblékají vdovy a vdovci? Co je poloviční smutek?…

Pohádkoland 2019 - Praha

16.06.2019 - 16.06.2019
Praha - Hostivařská…

2. ročník největšího rodinného festivalu - POHÁDKOLAND 2019!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

neděle 16. červen

Dnes má svátek Zbyněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete