Statistika našeho portálu

  • 95 217 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Freeport Fashion Outlet podpoří nábor dárců kostní dřeně - Chvalovice

29.11.2019 Chvalovice

V pátek 29. listopadu od 13:00 do 18:00 bude v prostorách Freeport Fashion Outletu se sídlem v Hatích na Znojemsku zřízeno v rámci projektu 450ml NADĚJE stanoviště Českého registru dárců kostní dřeně, ve kterém tým zdravotníků bude prezentovat a vysvětlovat lidem smysl registru. Centrum chce tímto krokem podpořit nábor dárců kostní dřeně a pomoci tak transfuzním oddělením nemocnic po celé České republice. Navíc nově registrovaný dárce obdrží dárek a také slevový poukaz na nákup do obchodů Freeport Fashion Outletu.

Adresa a kontaktní informace

V pátek 29. listopadu od 13:00 do 18:00 bude v prostorách Freeport Fashion Outletu se sídlem v Hatích na Znojemsku zřízeno v rámci projektu 450ml NADĚJE stanoviště Českého registru dárců kostní dřeně, ve kterém tým zdravotníků bude prezentovat a vysvětlovat lidem smysl registru. Centrum chce tímto krokem podpořit nábor dárců kostní dřeně a pomoci tak transfuzním oddělením nemocnic po celé České republice. Navíc nově registrovaný dárce obdrží dárek a také slevový poukaz na nákup do obchodů Freeport Fashion Outletu.

Během posledního listopadového víkendu čeká návštěvníky nákupního centra Freeport Fashion Outlet i slevová akce Black Friday.  Do akce se letos zapojuje všech 75 prodejen. "Nižší ceny širokého sortimentu oděvů, obuvi a módních doplňků se budou pohybovat nejčastěji ve výši až 30 procent na celý nákup z již zlevněných outletových cen,‘" říká Jan Procházka, ředitel nákupního centra se značkovými oděvy a módními doplňky Freeport Fashion Outlet.

Mapa

Další akce v okolí

Krajem vína - Tour de burčák po vin…

18.09.2021 - 18.09.2021
Znojmo

Užijte si putování za burčákem po vinařských stezkách Znojemska. V sobotu 18. září pro vás chystáme oblíbenou Tour de…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

středa 12. květen

Dnes má svátek Pankrác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete