Statistika našeho portálu

  • 94 418 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

GALERIE/CZD: Letos cukroví nepečeme! Místo toho vyrábíme dárky a besedujeme.

14.12.2012 - 20.12.2012 Praha

Zastavte se v předvánočním shonu a přijďte si s námi do GALERIE/CZD vychutnat pravou adventní atmosféru. Nečekejte ale tiché meditování nad adventním věncem. Máme pro Vás akce aktivní a kreativní (jak už je v CZECHDEISGNU zvykem), pro malé i velké, které vyřeší i Vaše tradiční dilema nad vymýšlením dárků na poslední chvíli. Dobré jídlo, pití i nálada Vás v předvánočním shonu potěší v GALERII/CZD…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Umělecká galerie Vojtěšská 3, Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Zastavte se v předvánočním shonu a přijďte si s námi do GALERIE/CZD vychutnat pravou adventní atmosféru. Nečekejte ale tiché meditování nad adventním věncem. Máme pro Vás akce aktivní a kreativní (jak už je v CZECHDEISGNU zvykem), pro malé i velké, které vyřeší i Vaše tradiční dilema nad vymýšlením dárků na poslední chvíli. Dobré jídlo, pití i nálada Vás v předvánočním shonu potěší v GALERII/CZD hned třikrát. Zveme Vás totiž na dva předvánoční kreativní workshopy a jednu diskusní večeři. Chcete-li pro seb e či vaše blízké něco originálního, určitě se zastavte ve Vojtěšské 3 na Praze 1. WORKSHOPY 1)WORKSHOP GALLERY MEETS THE GRAPHICS V pátek 14. 12. odstartujeme workshopem, který je spjat s právě probíhající výstavou GALLERY MEETS THE GRAPHICS.

Více informací o výstavě naleznete zde: http://www.czechdesign.cz/index.php?status=c&clanek=2652&lang=1

Pod vedením grafické designérky Radky Pitrmucové budete mít možnost vytvořit si vlastní potisk na tričko nebo tašku. K dispozici bude veškerý materiál – vyřezávané motivy z nažehlovací folie, trička i tašky a samozřejmě kreativní tým CZECHDESIGN, který se rád zapojí a poradí Vám s vyladěním dokonalé kompozice nažehlovacích motivů. Akce probíhá po celý den od 11 do 18h. Vstup na akci je volný. Zpoplatněny jsou vyřezávané motivy - cena od 5 do 60 Kč, obrázek, číslice, písmeno - dle rozsahu motivu. Trička budou pro malé i velké zdarma, (můžete si přinést i tričko vlastní), látkové tašky pak za 35 Kč. 2)WORKSHOP ŠPERKOVANÁ Pokračovat budeme v úterý 18.12., kdy spolu s projektem UNOSTO navážeme na úspěšný šperkařský workshop minulého roku. Tentokrát si pro Vás členové šperkařské skupiny Unosto, absolventi Vysoké školy uměleckoprůmyslové, spolu s kurátorkou Terezou Volnou, připravili komponenty, se kterými se při běžné šperkařské práci nesetkáte. Udělejte před Vánoci radost sobě, nebo překvapte novým šperkem u vánočního stromku vaše blízké a přijďte vyzkoušet a naučit se práci s netradičními materiály. Těšíme se na všechny starší 12 let. Více informací o projektu Unosto: http://unosto.cz/ Akce probíhá po celý den od 11 do 20h. Vstup na akci je volný. Zpoplatněn je balíček materiálu, pro každého na tři šperky. K dispozici bude i další materiál na dotvoření. Rezervace na workshopy nutná pouze v případě skupin nad 10 osob na e-mailové adrese jana.mattasova@czechdesign.cz, kam se také můžete obrátit i s případnými dotazy. A dále? Nesmí chybět něco dobrého a k tomu inspirativní tvorba a rozšíření obzorů nejen v oblasti designu. NEFORMÁLNÍ DISKUZNÍ VEČEŘE 3) DESIGN MENU Už je téměř pravidlem, že v CZDECHDESIGNU pro Vás pořádáme společně s našimi partnery, pro které je kuchtění mateřským jazykem, diskusní večeři pod názvem Design Menu. Vedle pohoštění budete mít na odchodu vedle plného břicha i hlavu nadívanou inspirací. Kromě jídla servírujeme design novinky a trendy, které se v poslední době v designu upekly. Kdo bude hostem ve čtvrtek 20.12.?

Nechte se překvapit předvánočním speciálem. Bude v duchu blížících se svátků nebo zavítáme nejen díky netradiční kuchyni trochu jinam? Dozvíte se ve čtvrtek 20.12. od 18.30. Vstupné: 250Kč Rezervace na Design Menu: denisa.jandova@czechdesign.cz

REKAPITULACE: Takže si pište do diářů: 14.12. – workshop Gallery meets the graphics - grafický workshop – zaměřený na potisk triček a tašek. 18.12. – workshop Šperkovaná - výroba a zdobení šperků 20.12. – Design Menu – vánoční speciál Workshopy probíhají vždy od 11 do 18h, Design Menu pak od 18.30. Přijďte k nám vyrobit originální vánoční dárky, dozvědět se něco nového, ochutnat něco dobrého nebo třeba jen na kus řeči. Budeme se na vás těšit. Kde: GALERIE/CZD, Vojtěšská 3, Praha 1 telefon: +420 777 611 426 www.facebook.com/GALERIECZD Út–pá: 10-18 hodin Celoroční výstavní program GALERIE/CZD je podpořen Ministerstvem kultury, Městskou částí Praha 1 a Státním fondem kultury ČR. Workshopy jsou uskutečněny za laskavé podpory Kavárny Šlágr, Inetprint, Ikea a Svět bedýnek.

Další akce v okolí

Výstava The food - Praha

22.10.2020 - 25.10.2020
Výstaviště

Největší pražský veletrh jídla a pití ze všech zemí THE FOOD konaný na Výstavišti v Holešovicích

Přednáška: Smích a komunikace - Pra…

25.10.2020 - 25.10.2020
Městská knihovna v…

Zjistěte s námi, jak nám spojení smíchu a komunikace v praxi dokáže zlepšit život.

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

26.10.2020 - 26.10.2020
Sál JZ, Soukenická…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Halloweenský karneval - Újezd nad L…

30.10.2020 - 31.10.2020
Mateřská školka Andělská

Halloweenský karneval pro děti

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete