Statistika našeho portálu

  • 94 932 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Génius evropské hudby 10 - César Franck

19.11.2016 Pelhřimov

"Milí posluchači - zvu Vás na večer, ve kterém zazní možná největší monument, který jsem měl v rukou. Třídílná skladba francouzského skladatele Césara Francka je symbolem alegorie tmy i "světla, které ve tmě nepohaslo" - duchovním zápasem a konečnou záchranou. Chtěl bych se onou skladbou společně s Vámi rozloučit s tímto rokem i v souvislostech pohledu nazpět - možná v pohledu na…

Adresa a kontaktní informace

"Milí posluchači - zvu Vás na večer, ve kterém zazní možná největší monument, který jsem měl v rukou. Třídílná skladba francouzského skladatele Césara Francka je symbolem alegorie tmy i "světla, které ve tmě nepohaslo" - duchovním zápasem a konečnou záchranou. Chtěl bych se onou skladbou společně s Vámi rozloučit s tímto rokem i v souvislostech pohledu nazpět - možná v pohledu na celé dosavadní Drama člověka - lidstva. Druhá, větší polovina koncertu bude obsahovat kaleidoskop ukázek z toho, co pro nás... vášnivě připravuji na příští rok. Váš R.S."

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 1. březen

Dnes má svátek Bedřich

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete