Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Gerra & Stone zahrají v Matrixu

09.02.2013 Praha

Druhý únorový víkend se bude podzemní klub Matrix pěkně natřásat. Do Čech míří poprvé dvojice drum and bassových umělců z Velké Británie Herry Hackett a David Stone.Do diáře si proto zapište: pátek v osm večer párty v pražském Matrixu, rozejdou to Gerra & Stone, do desíti vstup zdarma a pít se bude pivo Ferdinand. Harry Jacket a David Stone jsou dvojice úspěšných drum and bassových hudebníků…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Druhý únorový víkend se bude podzemní klub Matrix pěkně natřásat. Do Čech míří poprvé dvojice drum and bassových umělců z Velké Británie Herry Hackett a David Stone.

Do diáře si proto zapište: pátek v osm večer párty v pražském Matrixu, rozejdou to Gerra & Stone, do desíti vstup zdarma a pít se bude pivo Ferdinand. Harry Jacket a David Stone jsou dvojice úspěšných drum and bassových hudebníků z anglického Southamptonu. Z ostrovů se na světovou špičku akcelerovali v roce 2012. Od té doby chrlí jeden track za druhým, a to hlavně na respektovaném labelu "Proximity Recordings", který vede dj Basher nebo třeba na novém anglickém labelu "Alignment". Níže přikládáme krátkou ochutnávku. http://www.youtube.com/watch?v=MEDqv32VWSU Gerra & Stone zahrají v pátek 8. února na akci DNB FEVER v žižkovském Matrixu. Společně s nimi vystoupí šéf Let It Roll dj Suki, dorazí i Pe:te (Let it Roll), z Brna se přijedou předvést djs Casper a Wiit z Redrumu. Za gramofony se na DNB FEVERu objeví ještě spolupořadatel akce dj Eska a tentokrát osamocený, dj Markez z dvojky Twisted Minds.

Akce začíná v osm večer. Do 22 hodiny se neplatí vstupné, takže každý má šanci přijít a pořádně si vystoupení vychutnat. Po desáté se dovnitř dostanete za 90 korun. Milovníci drum and bassu jistě ocení, že Matrix přidal 7 kw na zvuku, a to už bude pěkně znát.

Přijďte v pátek do Matrixu na skutečný hudební zážitek a zapijte ho stejně opravdovým benešovským pivem Ferdinand. Točit se bude světlá jedenáctka, která dodá akci ten správný říz.

Další akce v okolí

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

30.10.2020 - 30.10.2020
Sál JZ, Soukenická…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Gregoriánská opera The mirror of en…

02.11.2020 - 02.11.2020
Praha

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Sama pěšky z Mexika do Kanady - Pra…

16.11.2020 - 16.11.2020
Kino Lucerna

Lucie Kutrová se však rozhodla změnit svůj pohodlný a prázdný život tím, že přežije v divočině.

Online Festival francouzského filmu…

19.11.2020 - 25.11.2020
Praha

23. ročník Festivalu francouzského filmu uvede jako každý rok francouzské snímky promítané v české distribuci 2019/2020.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 27. říjen

Dnes má svátek Šarlota / Zoe

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete