Statistika našeho portálu

  • 90 562 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Glamour photo Dance festival - Okoř

28.08.2012 - 01.09.2012 Okoř

Největší evropská událost glamour fotografie!Festival pro milovníky fotografie,obdivovatele ženské krásya všechny, kteří se umí bavit.Čas & místo: 28.8. – 1.9.2012hlavní festivalové dny pá 31.8. - so 1.9.(každý den od 18:00 do 04:00 hod)EU - ČESKÁ REPUBLIKA - PRAHA - OKOŘXTASY je především o glamour fotografii. Ale také o zábavě, tanci, vášni a fantazii. Vše na jednom místě v…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Největší evropská událost glamour fotografie!


Festival pro milovníky fotografie,

obdivovatele ženské krásy

a všechny, kteří se umí bavit.

Čas & místo: 28.8. – 1.9.2012

hlavní festivalové dny pá 31.8. - so 1.9.

(každý den od 18:00 do 04:00 hod)

EU - ČESKÁ REPUBLIKA - PRAHA - OKOŘ

XTASY je především o glamour fotografii. Ale také o zábavě, tanci, vášni a fantazii. Vše na jednom místě v průběhu několika dní. Výstavy, workshopy, show, hudba, tematické originální photo stage, bohatý doprovodný program. Významné osobnosti, skvělí fotografové, zajímaví hosté.

XTASY je kvalitní akce na špičkové úrovni zachovávající hranici vkusu. Nejlepší účinkující v oboru, vysoká úroveň po stránce organizační, technické, personální, cateringové a programové.

XTASY nabízí čas a prostor každému, kdo rád fotí. Je jediným evropským festivalem, kam můžete, ba dokonce musíte vstoupit s fotoaparátem, abyste si jej naplno užili.

XTASY nabízí zajímavý hudebně-taneční program, který umocní vaši glamour naládu.

XTASY je jediným místem, kde se ve Foto parku můžete skutečně realizovat jako pravý fotograf. Vyzkoušíte si své znalosti, naučíte se novému a odnesete si nezapomenutelné zážitky.

XTASY je největším workshopem. Synonymem festivalu je kvalita, která se odráží nejen v pečlivé přípravě jednotlivých fotostagí, technickém i produkčním zázemí, cateringu, ale také ve službách, otevřenosti a pohodovosti.

Fotopark plný překvapení

Každý ročník festivalu má své téma. Každý ročník je proto ojedinělou událostí. V rámci festivalu budou postaveny originální a rozmanité foto scény:

dekorace navrhnuté a realizované scénografy

vlastní sada profesionální světelné techniky nejvyšší kvality

princip střídání fotomodelek tak, aby měl návštěvník možnost zachytit různé scény v rozmanitých sestavách

Ročník 2012 je věnován tématu HOT & WILD! Návštěvníci se mohou těšit na tyto foto scény:

Wild cats

Factory Gym

Ferrari Stage

Hard Work

Hard Rock Star

Playboy Stage - v pauzách focení Playboy Bunnies

Harley Davidson Stage

Prison

Exkluzivní "editorial nude" stage přístupná pouze v EXTASY Private Lounge: SM dominance

Black and White stage vhodná pro soutěž v Digital Art

Hudební a taneční stage

Hudba a tanec je nepostradatelnou součástí XTASY festivalu. Hudební line-up se skládá z kapel, které byly pečlivě vybrány pro umocnění glamour nálady nejen na cetnrální stagi v podhradí Okoře. Pokud se rádi bavíte, je tato stage určena právě pro vás.

Line-up

Homoguru | Pátek 31.8.

Brněnská kapela, která hraje velmi žhavý disco-funk a pop-rock. Homoguru spojuje jednotlivé žánry. Vytváří sdělení, která osazuje chytlavými popovými melodiemi. V jejich hudbě je radost i melancholie a dobře vědí, že hudba je terapií.

En.dru | Pátek 31.8.

En.dru prezentuje svoji novou beatboxovou onemanjam show. Součástí je vedle samotné beatboxově-vokální improvizace i nový hudební rozměr s použitím tzv. loopstation. Jedinečná show svého druhu v ČR, při které vznikají přímo před diváky živé "accapella" improvizace nejrůznějších hudebních stylů (electro, hip-hop,acid jazz, funky, ethno...), jejíchž součástí je beatboxová rytmika, vokály, beatboxové efekty, imitace hudebních nástrojů a rap.

Victoria & band | Pátek 31.8.

Po několika letech se exotická ikona české taneční scény Victoria objeví před svými fanoušky právě na festivalu XTASY. Zatímco většina interpretů mění živé muzikanty za samply, zpěvačku doprovodí profesionální hudebníci. Victoriiny typické rytmy si budou moci milovníci letních akcí užít v show s kompletní dechovou i rytmickou sekcí.

10Dance | Pátek 31.8.

Tento live-housový projekt je určen především milovníkům taneční hudby a party urban music. Desetičlenná rodina skládající se ze studentů konzervatoře Jaroslava Ježka, českého i slovenského původu, spolu působí více než 5 let. Kapela 10Dance si prošla za celou dobu několika hudebními styly jako: Urban Music, Gospel, RnB, Soul, Neo-soul, pop, latin, jazz atd. ... v každém případě vás roztančí a skvěle pobaví!

Pitch Bender | Sobota 1.9.

Pitch Bender je soul-jazzová formace hrající autorské skladby na pomezí soulu, jazzu a funky. Výraznou osobností je zpěvačka a textařka Sisa Fehérová s velmi specifickým groovy-bluesovým cítěním, která vyhrála cenu za nejlepší sólový výkon v soutěži Jazz Talent roku 2009 v pražském Jazz Docku. Znáte ji také ze skupiny The Spankers. V březnu 2012 se Pitch Bender umístil na druhém místě v soutěži Czech Jazz Contest v pražském klubu Reduta

Cosmic people | Sobota 1.9.

New popová kapela vznikla z původní kapely The Beadbeat. V průběhu roku 2011 se částečně změnilo obsazení a tím se ujasnil směr, kterým sekapela bude ubírat. Kapela Cosmic People, jejíž název v sobě odráží nepřeberné universum zvuků a stylů, stejně tak jako různorodý hudební vkus posluchačů vás neskutečně pobaví.

Navigators | Sobota 1.9.

V sedmičlenné sestavě hrají Navigators od roku 2005, kdy se dostali jako jedna ze čtyř stovek přihlášených kapel do semifinále známé soutěže mladých talentů Coca-Cola popstar. Krátce na to se zhostili role předskokana na vystoupení legend soulfunku a držitelů pěti grammy Earth, Wind and Fire, po němž se v pražských hudebních kuloárech začalo o skupině mluvit jako o výrazném objevus velkou budoucností.

Lístek na vlak, mířící na špičku hudebního showbusinessu, získali Navigators v roce 2008 výměnou za debutové album Sky Travellin´( Subpub records/Sony BMG). To se jako první česká nahrávka masterovalo v prestižním newyorském studiu Sterling Sound u zvukového inženýra Toma Coyna (Michael Jackson, Sting, Erykah Badu, Sade, Jamiroquai,...). Strhlo na sebe pozornost českých hudebních médií a tak se stalo deskou měsíce v časopisech Report a Playboy.

Showstation | Sobota 1.9.

Tahle partička z Brna roztancovávala a rvala své nelítostné groove do fanoušků funkové a taneční scény už dávno. Má za sebou tuny koncertů, burácelana všech možných hudebních festivalech a rojila se všude, kde se dalo! Prostě, co koncert, to taneční mejdan!

Kapela slaví jeden úspěch za druhým. Showstation hráli jako doprovodná kapela Terezy Černochové, byli na turné s Monkey Bussines, úzce spolupracovali s Matějem Rupertem, s Danem Bártou a společně absolvovali řadu koncertů.

Podrobné informace o vstupném najdete na:

http://www.xtasy.eu/registrace-a-listky/

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Úholský blešák

09.11.2019 - 09.11.2019
Sál zrekonstruovaného…

Bleší trh ve vnitřních prostorách, 10-15:00 hodin. Doprava autobudem 350 z Prahy-Dejvická.

Podzimní jarmark Průhonice - Praha

28.10.2019 - 28.10.2019
Průhonice

Tradiční podzimní jarmark v Průhonicích se vrací na nově zrekonstruované Květnové náměstí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 18. říjen

Dnes má svátek Lukáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete