Statistika našeho portálu

  • 87 729 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Gopnik Party /w XS Project (RUS) - Praha

27.10.2018 Praha

Dřepy, vodka a hardbass! Gopnici, užijte si blyatiful day na badass party, která vás vystřelí až na Měsíc! Nasaďte si adidas tracksuit a přijďte si zasquatovat na agresivní pumping house, hard bass a unikátní zvuk přímo z Ruska, který doveze XS Project. Ruský rap, drum’n’bass a další elektronické žánry budou házet na parket DJové Blyatman a Pytel. Cheeki Breeki!XS Project (RUS)jsou dva ruští…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Dřepy, vodka a hardbass! Gopnici, užijte si blyatiful day na badass party, která vás vystřelí až na Měsíc! Nasaďte si adidas tracksuit a přijďte si zasquatovat na agresivní pumping house, hard bass a unikátní zvuk přímo z Ruska, který doveze XS Project. Ruský rap, drum’n’bass a další elektronické žánry budou házet na parket DJové Blyatman a Pytel. Cheeki Breeki!

XS Project (RUS)
jsou dva ruští producenti Levon a Andrey, kteří tvoří taneční hudbu už více než dekádu. Pumping house a hard bass projekt má úspěch nejen doma, ale množství fanoušků si našel i na Ukrajině, ve Španělsku, Francii, Anglii a dalších zemích. Levon a Andrey mají rádi míchání stylů na svůj způsob a unikátní zvuk.

DJ Blyatman
je jeden z nejznámějších producentů žánru hard bass. Jeho hudba je velmi populární a jeho skladby dosahují milióny poslechů. Oi blin, bring the kvass! It's time for slav HARD BASS!

DJ Pytel
je mladý, kreativní DJ, který začínal s drum 'n' bass. Později si uvědomil, že život je příliš krátký na to se věnovat jen jednomu hudebnímu žánru, a tak nás v jeho setu čeká pestrá směs elektronické hudby. Chybět v ní ale ani nebude ruský rap, drum 'n' bass a hard bass. 

Vstupenky: bit.ly/GopnikPartyStorm

Další akce v okolí

Příběh krajiny ve službách národa -…

02.04.2019 - 18.08.2019
Národopisné muzeum…

Panelová výstava představuje návštěvníkům prostřednictvím bohatých sbírek Národního muzea téma krajiny, jež nabývala ve…

Ťukněte si s námi - Praha

04.04.2019 - 27.06.2019
Praha

Přijďte si zastepovat

Program divadla Kalich/ květen 2019…

01.05.2019 - 30.05.2019
Divadlo Kalich

Zveme vás do Divadla Kalich, kde pro vás připravujeme bohatý program.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

středa 22. květen

Dnes má svátek Emil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete