Statistika našeho portálu

  • 93 230 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 177 Míst a památek

Green Beauty Market: Přírodní kosmetika v Prague Gallery již potřetí

09.11.2018 - 10.11.2018 Praha

Dvoudenní festival zdravé péče o krásu pro veřejnost i odborníky se vrací do Prahy. Na dva dny, 9. a 10. listopadu 2018, propůjčí Prague Gallery, která celoročně nabízí výstavu značek Laufen, Roca a Jika, prostory pro Green Beauty Market. Největší pop-up obchod s přírodní kosmetikou v Evropě i přes svou velikost neztratil osobní atmosféru a návštěvníci si mohou produkty více než 60 různých…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Dvoudenní festival zdravé péče o krásu pro veřejnost i odborníky se vrací do Prahy. Na dva dny, 9. a 10. listopadu 2018, propůjčí Prague Gallery, která celoročně nabízí výstavu značek Laufen, Roca a Jika, prostory pro Green Beauty Market. Největší pop-up obchod s přírodní kosmetikou v Evropě i přes svou velikost neztratil osobní atmosféru a návštěvníci si mohou produkty více než 60 různých vystavovatelů vyzkoušet v designovém prostředí koupelnových expozic. Vstup na celou akci je zcela zdarma.

Každá značka bude mít na místě k dispozici svou vlastí koupelnu, kde si mohou návštěvníci produkty vyzkoušet. "Díky širokému portfoliu značek i produktů je tak veletrh skvělou příležitostí, jak si otestovat to nejlepší, co trh s přírodní kosmetikou nabízí. Na místě také budou samotní výrobci, kteří o jednotlivých značkách vědí vše, co by návštěvníky mohlo zajímat," upozorňuje Veronika Zavadilová, manager Prague Gallery.

Na festival dorazí zhruba 60 různých značek eko, natural, bio, fresh, vegan a cruelty free kosmetiky a doplňků. Součástí jsou i nové zahraniční značky, které  začínají  s prodejem i v České republice (havajská Honua Skincare, britské Evolve Beauty nebo americká Organic Essence).  Chybět samozřejmě nebudou ani české a slovenské značky jako jsou Yoni, Savon de Lisoleil, Prava já, Mark Face and Body a další.

Návštěvníci se mohou těšit na velice zajímavý program, každou půl hodinu se budou konat přednášky na nejrůznější témata. Vystoupí  i zahraniční host, Alessandra de Gregorio, zakladatelka britské biokosmetické značky Terre Verdi. Ta představí zákulisí výroby této známé nezávislé značky, která si zakládá na své biokvalitě. Připravena je také například přednáška o zákonných normách prodeje kosmetiky v České republice nebo o konzervaci BIO produktů. Součástí jsou i kreativní workshopy, například obličejová jóga s Michaelou Dombrovskou.  

Na Green Beauty Marketu samozřejmě nebude chybět ani vyhlášení vítězů cen Green Beauty Awards. Letos o nich rozhoduje odborná porota ve složení Cindy Kerberové z Vogue, Lucie van Koten z blogu Život podle Lucie, Michaely Deákové, redaktorky Moniky Grafkové a Andrei Mouaddab Vémolové. Kategorie, v kterých budou ceny uděleny jsou HAIR, BODY, FACE A MAKE-UP. Proběhne také návštěvnická volba ve všech čtyřech kategoriích.

 

Green Beauty Market

Prague Gallery – Art of Bathrooms

I. P. Pavlova 5 (vchod z Legerovy ulice), 120 00 Praha 2

9. a 10. listopadu 2018

 

Další akce v okolí

I online akce: Ondřej Vavrečka & Ve…

31.05.2020 - 31.05.2020
Pragovka Gallery Rear

V rámci doprovodného programu k výstavě Last Aid proběhne performance ŠURŠÁNÍ Ondřej Vavrečky (FAMU) a Veroniky…

Dolce far niente: dernisáž a koment…

04.06.2020 - 04.06.2020
Pragovka Gallery Rear a…

V Pragovka Gallery proběhne 4. 6. 2020 od 18:00 Dolce far niente.

Výstava: Viktoriánská promenáda - P…

06.06.2020 - 07.06.2020
Muzeum Kouzlo starých…

Kde a jakým způsobem tráví čas nejen majetná viktoriánská společnost v létě? Jak vypadá a co nesmí chybět přímořské…

Festival otevřených budov Open hous…

01.09.2020 - 06.09.2020
Praha

Již pošesté se pro vás otevře město. Festival Open House Praha vás zve na návštěvu několika desítek budov a prostorů,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Karanténa.

Kategorie

čtvrtek 28. květen

Dnes má svátek Vilém

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete