Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Green Beauty Market: Přírodní kosmetika v Prague Gallery již potřetí

09.11.2018 - 10.11.2018 Praha

Dvoudenní festival zdravé péče o krásu pro veřejnost i odborníky se vrací do Prahy. Na dva dny, 9. a 10. listopadu 2018, propůjčí Prague Gallery, která celoročně nabízí výstavu značek Laufen, Roca a Jika, prostory pro Green Beauty Market. Největší pop-up obchod s přírodní kosmetikou v Evropě i přes svou velikost neztratil osobní atmosféru a návštěvníci si mohou produkty více než 60 různých…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Dvoudenní festival zdravé péče o krásu pro veřejnost i odborníky se vrací do Prahy. Na dva dny, 9. a 10. listopadu 2018, propůjčí Prague Gallery, která celoročně nabízí výstavu značek Laufen, Roca a Jika, prostory pro Green Beauty Market. Největší pop-up obchod s přírodní kosmetikou v Evropě i přes svou velikost neztratil osobní atmosféru a návštěvníci si mohou produkty více než 60 různých vystavovatelů vyzkoušet v designovém prostředí koupelnových expozic. Vstup na celou akci je zcela zdarma.

Každá značka bude mít na místě k dispozici svou vlastí koupelnu, kde si mohou návštěvníci produkty vyzkoušet. "Díky širokému portfoliu značek i produktů je tak veletrh skvělou příležitostí, jak si otestovat to nejlepší, co trh s přírodní kosmetikou nabízí. Na místě také budou samotní výrobci, kteří o jednotlivých značkách vědí vše, co by návštěvníky mohlo zajímat," upozorňuje Veronika Zavadilová, manager Prague Gallery.

Na festival dorazí zhruba 60 různých značek eko, natural, bio, fresh, vegan a cruelty free kosmetiky a doplňků. Součástí jsou i nové zahraniční značky, které  začínají  s prodejem i v České republice (havajská Honua Skincare, britské Evolve Beauty nebo americká Organic Essence).  Chybět samozřejmě nebudou ani české a slovenské značky jako jsou Yoni, Savon de Lisoleil, Prava já, Mark Face and Body a další.

Návštěvníci se mohou těšit na velice zajímavý program, každou půl hodinu se budou konat přednášky na nejrůznější témata. Vystoupí  i zahraniční host, Alessandra de Gregorio, zakladatelka britské biokosmetické značky Terre Verdi. Ta představí zákulisí výroby této známé nezávislé značky, která si zakládá na své biokvalitě. Připravena je také například přednáška o zákonných normách prodeje kosmetiky v České republice nebo o konzervaci BIO produktů. Součástí jsou i kreativní workshopy, například obličejová jóga s Michaelou Dombrovskou.  

Na Green Beauty Marketu samozřejmě nebude chybět ani vyhlášení vítězů cen Green Beauty Awards. Letos o nich rozhoduje odborná porota ve složení Cindy Kerberové z Vogue, Lucie van Koten z blogu Život podle Lucie, Michaely Deákové, redaktorky Moniky Grafkové a Andrei Mouaddab Vémolové. Kategorie, v kterých budou ceny uděleny jsou HAIR, BODY, FACE A MAKE-UP. Proběhne také návštěvnická volba ve všech čtyřech kategoriích.

 

Green Beauty Market

Prague Gallery – Art of Bathrooms

I. P. Pavlova 5 (vchod z Legerovy ulice), 120 00 Praha 2

9. a 10. listopadu 2018

 

Další akce v okolí

Světlo a život - Praha

06.01.2019 - 24.02.2019
Nová budova Národního…

Sluneční záření má jako stavební kámen života na Zemi klíčovou roli v evoluci a rozmanitosti organismů. Výstava…

Světlo a život - Praha

06.01.2019 - 24.02.2019
Nová budova Národního…

Sluneční záření má jako stavební kámen života na Zemi klíčovou roli v evoluci a rozmanitosti organismů. Výstava…

Obrazy Kamila Lhotáka na Pražském h…

08.01.2019 - 28.02.2019
Hrad II. nádvoří 198,…

Od 8. ledna do 28. února 2019 jsou v Obrazárně Pražského hradu na II. nádvoří vystaveny dva obrazy Kamila Lhotáka,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete