Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Harfandění - Galerie Harfa Praha

07.09.2017 Praha

Pátý ročník HARFANDĚNÍ opět pomáhá dětem7. září 2017 od 14 do 18 hodinpřipojte se ke známým českým osobnostem a přijďte podpořit dobrou věc. již ve čtvrtek 7. září od 14 do 18 hodin se v galerii harfa koná tradiční benefiční běh harfandění, který pomáhá ohroženým dětem z klokánku. nejenže si užijete zábavné sportovní odpoledne, ale můžete na trati potkat hvězdy z letní scény Harfa, jakými jsou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Galerie Harfa Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Pátý ročník HARFANDĚNÍ opět pomáhá dětem
7. září 2017 od 14 do 18 hodin

připojte se ke známým českým osobnostem a přijďte podpořit dobrou věc. již ve čtvrtek 7. září od 14 do 18 hodin se v galerii harfa koná tradiční benefiční běh harfandění, který pomáhá ohroženým dětem z klokánku. nejenže si užijete zábavné sportovní odpoledne, ale můžete na trati potkat hvězdy z letní scény Harfa, jakými jsou eva decastelo, Bára Mottlová nebo leoš noha. Součástí akce je oblíbený festival volnočasových aktivit pro děti.

Benefiční akci Harfandění pořádá Galerie Harfa již pátým rokem ve spolupráci s MČ Praha 9. Spočívá v uběhnutí vyznačeného okruhu kolem nákupního centra a sousední O2 areny. Za každý zdolaný okruh přispěje Galerie Harfa na projekt Klokánek Fondu ohrožených dětí 100 Kč. Podaří se letos překonat loňský rekord?

Přijďte a pomozte spolu s herci divadelního představení Natěrač překonat hranici 575 700 korun. Online registrace k benefičnímu běhu probíhá na webových stránkách http://www.galerieharfa.cz/ a je zcela zdarma! Registrovat se však bude možné i přímo na místě v den konání akce.

Harfandění nemá žádné limity. Můžete poklusávat, překonávat své běžecké rekordy nebo jít volným tempem. Zúčastnit se může opravdu každý, jak zdatný běžec, tak i maminka s kočárkem či senior. Žádný povinný počet kol není daný, je pouze na vás, kolik okruhů zvládnete.

Letošní ročník navíc zpestří tváře divadelního představení Natěrač, které můžete až do konce září navštívit v rámci Letní scény Harfa. Svou účast na akci přislíbila moderátorka a herečka Eva Decastelo, herec Leoš Noha či herečka a modelka Bára Mottlová. Milovníkům pořadu Star Dance zajisté udělá radost Marek Dědik, který kromě běhu vystoupí i se svým dětským tanečním párem z kurzu Dětské taneční, které se pod jeho vedením pravidelně konají v Galerii Harfa.

Program benefičního odpoledne tradičně doplní Festival volnočasových aktivit pro děti. Představí se zde na 20 zájmových kroužků z Prahy 9, se kterými se mohou děti blíže seznámit, vyzkoušet si je a třeba se do nich posléze i přihlásit. Velice populární jsou mezi návštěvníky sportovní kroužky – od lakrosu (Česká lakrosová unie), karate (SK Kamiwaza karate), mažoretek (Pražské mažoretky TJ Sokol Vysočany), tance (Centrum Backstage), až třeba po atletiku (Atletika Človíček). Prostor ale dostane i hudba (Nadační fond The Music Fundation) či herna pro děti (Brumbambule).

Hlavními partnery akce jsou společnosti Pražská energetika, a.s., PORR a.s., Metrostav a.s., Rilancio, s.r.o., Mark2 Corporation Czech a.s., AB Facility a.s., Marina Island s.r.o.. Partnerem akce je FINEP CZ a.s.. Mediálním partnerem Harfandění je rádio Frekvence 1.

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

GALAKONCERT Orchestru Karla Vlacha:…

13.12.2023 - 13.12.2023
Praha

Užijte si vánoční atmosféru s pěveckými hvězdami i slavnými skladbami v netradičním kabátě! Po jarním beznadějně…

Předvánoční pyžamková party v Juklí…

15.12.2023 - 16.12.2023
Baby Club Juklík

Potřebujete v klidu dokoupit a zabalit vánoční dárky, dopéct cukroví bez asistence malých pomocníků, nebo si prostě…

Barvám Neutečeš 2024 - Praha

08.06.2024 - 08.06.2024
Praha

Zažij nejbarevnější běh svého života!

Křivoklátský rychlík na vánoční jar…

16.12.2023 - 16.12.2023
Železniční stanice

Jízda zvláštního rychlíku s lokomotivou T478.1 lidově zvanou "Bardotka" a soupravou retro přípojných vozů Balm.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 11. prosinec

Dnes má svátek Dana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete