Statistika našeho portálu

  • 87 120 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 158 Míst a památek

Harley-Davidson oslaví 115. od svého vzniku - Praha

05.07.2018 - 08.07.2018 Centrum Fashion Arena Prague Outlet

Značka Harley-Davidson oslaví 115. výročí od svého vzniku. Proti předchozím letům, kdy se konalo několik souběžných akcích v různých městech a zemích po celém světě, se značka letos rozhodla oslavy koncentrovat pouze do dvou míst. Prvním je již tradiční město Milwaukee ve státě Wisconsin (USA), kde značka vznikla, druhým centrem bude pro letošní rok Praha. Ve dnech 5. – 8. 7. 2018 se tak můžete…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Centrum Fashion Arena Prague Outlet
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Značka Harley-Davidson oslaví 115. výročí od svého vzniku. Proti předchozím letům, kdy se konalo několik souběžných akcích v různých městech a zemích po celém světě, se značka letos rozhodla oslavy koncentrovat pouze do dvou míst. Prvním je již tradiční město Milwaukee ve státě Wisconsin (USA), kde značka vznikla, druhým centrem bude pro letošní rok Praha. Ve dnech 5. – 8. 7. 2018 se tak můžete po celé Praze setkávat se stovkami motocyklů. Hlavním dějištěm bude Holešovické výstaviště, doprovodný program se bude konat ale i jinde, například ve Fashion Arena Prague Outlet.

Oslavy odstartují již 4. 7. 2018 večer na letišti v pražských Letňanech, a to koncertem skupiny Rolling Stones. Součástí programu v dalších dnech bude například spanilá jízda Prahou nebo největší výstava motorek této značky v Evropě, na které bude přes 150 veteránů a 40 nových modelů z limitované řady 115 let.  Během čtyř dnů by na Holešovické výstaviště mělo dorazit až 200 000 návštěvníků z celého světa. Svou účast potvrdili motorkáři ze zemí jako Japonsko, Austrálie či Brazílie.Překvapivým faktem, který pravděpodobně hrál i roli při výběru místa konání evropské akce je, že český Harley-Davidson Club Praha je nejstarším klubem na světě – vznikl již 25. 2. 1928. Akce nepomine ani další významná výročí jako stoleté výročí České republiky, 90 let Harley-Davidson Clubu Praha či 35 let Harley Owners Group. 

S takto významnou akcí je spojen i bohatý doprovodný program. "Vzhledem k tomu, že jde o jednu z největších společenských akcí v Praze a jednu z největších motorkářských akcí na světě, rozhodli jsme se motorkářským návštěvníkům připravit speciální program a zajímavé nabídky. Každý účastník, který bude mít oficiální náramek akce Harley-Davidson bude moci využít VIP Lounge, ve vybraných obchodech získá 10% slevu a po celou dobu trvání budou pro motorkáře vyhrazena speciální parkovací stání," říká Lenka Čapková, ředitelka centra Fashion Arena Prague Outlet.

Další akce v okolí

Farmářské trhy na Jiřáku - Praha

13.02.2019 - 28.12.2019
Praha 3, náměstí Jiřího…

Trhy na Jiřáku budou nově bez plastů. Připojujeme se tak k celé řadě společností a organizací, které podobnými…

Matějská pouť 2019 - Praha

23.02.2019 - 22.04.2019
areál Výstaviště Praha

Snad každý z nás si vzpomíná na pocit opojné radosti, který jej v dětském věku přepadl při první návštěvě poutě a…

Malý princ - Praha

24.02.2019 - 28.04.2019
RockOpera Praha

S rockovou operou Malý princ RockOpera Praha pokračuje ve své tradici autorských adaptací děl klasické literatury.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Pozor, právě probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát nejnovější album Tomáše Kluse - SpOlu.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 22. duben

Dnes má svátek Evženie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete