Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Harley-Davidson oslaví 115. od svého vzniku - Praha

05.07.2018 - 08.07.2018 Centrum Fashion Arena Prague Outlet

Značka Harley-Davidson oslaví 115. výročí od svého vzniku. Proti předchozím letům, kdy se konalo několik souběžných akcích v různých městech a zemích po celém světě, se značka letos rozhodla oslavy koncentrovat pouze do dvou míst. Prvním je již tradiční město Milwaukee ve státě Wisconsin (USA), kde značka vznikla, druhým centrem bude pro letošní rok Praha. Ve dnech 5. – 8. 7. 2018 se tak můžete…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Centrum Fashion Arena Prague Outlet
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Značka Harley-Davidson oslaví 115. výročí od svého vzniku. Proti předchozím letům, kdy se konalo několik souběžných akcích v různých městech a zemích po celém světě, se značka letos rozhodla oslavy koncentrovat pouze do dvou míst. Prvním je již tradiční město Milwaukee ve státě Wisconsin (USA), kde značka vznikla, druhým centrem bude pro letošní rok Praha. Ve dnech 5. – 8. 7. 2018 se tak můžete po celé Praze setkávat se stovkami motocyklů. Hlavním dějištěm bude Holešovické výstaviště, doprovodný program se bude konat ale i jinde, například ve Fashion Arena Prague Outlet.

Oslavy odstartují již 4. 7. 2018 večer na letišti v pražských Letňanech, a to koncertem skupiny Rolling Stones. Součástí programu v dalších dnech bude například spanilá jízda Prahou nebo největší výstava motorek této značky v Evropě, na které bude přes 150 veteránů a 40 nových modelů z limitované řady 115 let.  Během čtyř dnů by na Holešovické výstaviště mělo dorazit až 200 000 návštěvníků z celého světa. Svou účast potvrdili motorkáři ze zemí jako Japonsko, Austrálie či Brazílie.Překvapivým faktem, který pravděpodobně hrál i roli při výběru místa konání evropské akce je, že český Harley-Davidson Club Praha je nejstarším klubem na světě – vznikl již 25. 2. 1928. Akce nepomine ani další významná výročí jako stoleté výročí České republiky, 90 let Harley-Davidson Clubu Praha či 35 let Harley Owners Group. 

S takto významnou akcí je spojen i bohatý doprovodný program. "Vzhledem k tomu, že jde o jednu z největších společenských akcí v Praze a jednu z největších motorkářských akcí na světě, rozhodli jsme se motorkářským návštěvníkům připravit speciální program a zajímavé nabídky. Každý účastník, který bude mít oficiální náramek akce Harley-Davidson bude moci využít VIP Lounge, ve vybraných obchodech získá 10% slevu a po celou dobu trvání budou pro motorkáře vyhrazena speciální parkovací stání," říká Lenka Čapková, ředitelka centra Fashion Arena Prague Outlet.

Další akce v okolí

Světlo a život - Praha

06.01.2019 - 24.02.2019
Nová budova Národního…

Sluneční záření má jako stavební kámen života na Zemi klíčovou roli v evoluci a rozmanitosti organismů. Výstava…

Světlo a život - Praha

06.01.2019 - 24.02.2019
Nová budova Národního…

Sluneční záření má jako stavební kámen života na Zemi klíčovou roli v evoluci a rozmanitosti organismů. Výstava…

Kluziště na Letné - Praha

31.01.2019 - 24.02.2019
Letná

Hlavní město Praha pokračuje ve svém již tradičním projektu Kluziště Letná. Zahájení letošní bruslařské sezony, na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete