Statistika našeho portálu

  • 86 183 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 155 Míst a památek

Hon na poklad s Myšákem Mickeym - Praha

03.11.2018 - 30.11.2018 Centrum Chodov

Centrum Chodov při příležitosti 90. výročí jedné z nejznámějších postaviček Walta Disneyho Myšáka Mickeyho pořádá v období od 3. do 30. listopadu honbu za pokladem. Soutěžící budou v jednotlivých obchodech pátrat po obrázcích s Myšákem Mickeym, které mapují celých 90 let Mickeyho. Výherci se mohou těšit na hodnotné ceny s motivem Mickey Mouse a všichni členové věrnostního programu obdrží Mickeyho uši a náramek.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Centrum Chodov
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Do soutěže se může zapojit úplně každý! Stačí si v období od 3. do 30. listopadu na recepci nebo v držácích na totemech v Centru Chodov vyzvednout soutěžní arch a hon na poklad Myšáka Mickeyho může začít. Soutěžící musí nalézt celkem 9 rozdílných samolepek s obrázkem Mickey Mouse, které budou rozmístěny v jednotlivých obchodech. Napovíme, že obchod, v němž se Mickey schovává, bude zvenčí označen červenou samolepkou. Po zaznamenání všech lokací Mickey Mouse návštěvníci odevzdají vyplněný arch na recepci centra hosteskám, které zkontrolují správnost odpovědí a následně zařadí účastníka do slosování o ceny. Losovat se bude v měsíci listopadu hned dvakrát, a to o balíčky obsahující batůžky, plyšové hračky, notýsky, propisky nebo hrníčky a další hodnotné ceny v podobě bot Vans, kufříků Samsonite či Lilou náramků s motivem Myšáka Mickeyho. Centrum obdaruje za každý rok této oblíbené postavičky vždy jednoho soutěžícího, celkem tedy 90 účastníků. Všichni členové věrnostního programu navíc automaticky získají náramek a uši Mickey Mouse při odevzdání archu.

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield (URW) neustále přináší nové zážitkové formáty zábavy do svých obchodních center. Tento rok URW vytvořil partnerství se společností Disney, oblíbenou rodinnou značkou, při příležitosti 90. narozenin Myšáka Mickeyho. V obchodních centrech URW napříč Evropou tak letos proběhne řada akcí, které připomenou toto jubileum. Partnerství se společností Disney je důkazem toho, že je pro URW prioritou budování dlouhodobých vztahů s partnery a vytváření prostředí, ve kterém se mohou zákazníci setkávat, nakupovat, pracovat a sdílet nezapomenutelné zážitky.

Animovaná postavička Mickey Mouse se na filmovém plátně poprvé objevila 15. května 1928 v krátkém příběhu s názvem Plane Crazy, nicméně teprve třetí film s Mickeym Parník Willie byl promítán veřejně. Mickey Mouse společně se svojí partnerkou Minnie od té doby vystupují ve více než stovce kreslených filmů a seriálů. Za postavu Mickeyho obdržel Disney v roce 1932 Oscara a roku 1978 k příležitosti 50. výročí vzniku získal Mickey čestné místo na chodníku slávy v Hollywoodu.

Další akce v okolí

Svět kostiček na Chvalském zámku - …

12.01.2019 - 14.04.2019
Chvalský zámek

Malí i velcí příznivci pestrobarevných kostiček budou na naší výstavě doslova u vytržení. Výstava SVĚT KOSTIČEK slibuje…

Za vysvědčení dárky a cesta kolem s…

31.01.2019 - 28.02.2019
Praha

Výprava za Eskymáky nebo třeba do vesmíru? Nic není nemožné. Centrum Černý Most chystá pravidelný zábavný program pro…

Kluziště na Letné - Praha

31.01.2019 - 24.02.2019
Letná

Hlavní město Praha pokračuje ve svém již tradičním projektu Kluziště Letná. Zahájení letošní bruslařské sezony, na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete