Statistika našeho portálu

  • 95 478 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Houmrův triatlon

03.08.2013 Jiříkov

Letos se ve Šluknovském výběžku koná jubilejní 20. ročník amatérského triatlonového závodu. Houmrův triatlon není určen pouze sportovcům či sportovním nadšencům, ale i hudebním fanouškům. Pro diváky je připraven bohatý doprovodný program.Tak jako v minulých ročnících i letos na závodníky čeká profesionální čipové měření závodu, SMS zpráva s výsledkem na mobil závodníka ihned po závodě a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Sportovní areál města Jiříkov
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Jiříkov

Fotogalerie k článku

Letos se ve Šluknovském výběžku koná jubilejní 20. ročník amatérského triatlonového závodu. Houmrův triatlon není určen pouze sportovcům či sportovním nadšencům, ale i hudebním fanouškům. Pro diváky je připraven bohatý doprovodný program.
Tak jako v minulých ročnících i letos na závodníky čeká profesionální čipové měření závodu, SMS zpráva s výsledkem na mobil závodníka ihned po závodě a doprovodný program. Součástí startovného je i občerstvení, zázemí a propagační předměty. Zajímavostí tohoto triatlonu je, že pro všechny závodníky jsou ceny losovány v tombole, každý má tedy stejnou šanci vyhrát. Ve hře jsou horská kola, poukázky na moto závody, sportovní hodinky, šunka a další hodnotné ceny. Účastníci se mohou přihlásit i v den konání závodu. Parkování a ubytování je možné přímo v areálu. Pro malé návštěvníky akce jsou rovněž zdarma připraveny soutěže o ceny, dětský minitriatlon, trampolína či skákací hrad. Kromě občerstvení lze na místě zakoupit i suvenýry ze závodu.

Závod probíhá ve městě Jirkově - ve sportovním areálu. Pro zařazení do věkové kategorie rozhoduje ročník narození nikoliv přesný datum narození (den, měsíc) závodníka. Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí. Na cyklistické části je povinná helma. Děti mohou startovat pouze v doprovodu a se souhlasem svých zákonných zástupců.

Program:
7:30 – 9:00 Prezentace závodníků
9:30 – Rozprava pořadatele se závodníky
9:45 – Přemístění závodníků na start závodu a ukládání kol do depa
10:00 – Start kategorie SPORT
10:15 – Start kategorie KLASIK
10:30 – Start kategorie HOBBY
10:45 – Start Dětského triatlonu
11:00 – příjezd prvních závodníků z cyklistické části
11:30 – první závodníci v cíli
13:00 – vyhlašování výsledků
14:00 – 22:00 hudební festival a kulturní představení

Vstupné

Cena: 400 Kč
Snížená cena: 200 Kč
Poznámka: Startovné pro dospělé (150 Kč při platbě předem při online registraci do 31.7.2013, 300 Kč na místě). Startovné pro štafety (200 v předprodeji, 400 na místě)

Mapa

Další akce v okolí

Filipovská pouť - Jiříkov

26.06.2021 - 27.06.2021
TJ Sokol Filipov

Tradiční Filipovská pouť.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete