Statistika našeho portálu

  • 84 315 Akcí v kalendáři
  • 5 367 Ubytovacích zařízení
  • 24 150 Míst a památek

Hra králů

24.08.2018 - 26.08.2018 České Budějovice

Kdo si v dětství nečmáral spolu s kamarády mapky pokladů a neprohlížel knížky o pirátském zlatě, tajných zakopaných pokladech vladařů, jakoby ani nebyl dítětem. Snad každý z nás toužil být jako Indiana Jonese, nebo se alespoň zúčastnit soutěží jako byla "Stopa k Xapatanu" či "Pevnost Boyard".Nyní máte jedinečnou příležitost si svůj dětský sen splnit a najít svůj poklad! Hra…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Kdo si v dětství nečmáral spolu s kamarády mapky pokladů a neprohlížel knížky o pirátském zlatě, tajných zakopaných pokladech vladařů, jakoby ani nebyl dítětem. Snad každý z nás toužil být jako Indiana Jonese, nebo se alespoň zúčastnit soutěží jako byla "Stopa k Xapatanu" či "Pevnost Boyard".

Nyní máte jedinečnou příležitost si svůj dětský sen splnit a najít svůj poklad!

 

Hra králů je víkendová akce pro týmy (dva a více soutěžících) začínající v pátek odpoledne a končící v neděli v podvečer. Hlavní cena je v hodnotě 200 000 Kč.

V dnešní uspěchané době plné elektroniky a lenošení na gauči máme pro všechny, kteří se vzhlédli v neotřelosti, akci, při níž se rozhodně nudit nebudou. 

Při stopování a honbě za pokladem Vás nebude doprovázet moderní tablet plný interaktivních aplikací, který bychom Vám rozdali na startu tak, jak je v poslední době zvykem. Rádi bychom docílili návratu do minulosti, do dětské minulosti, kdy jsme ke štěstí potřebovali jen skicák a pár tužek, pastelek a sichrhajcek. Zda použijete během hry svoji elektroniku je pouze a jen na Vás, nicméně doporučujeme se odevzdat maximálně atmosféře kolem a jako jediný zdroj informací využít svůj mozek (znalosti, dovednosti, vzpomínky...)

Přijdou si zde na své milovníci dobrodružství, záhad, skládaček, labyrintů, historie a tajemna. Na krátký čas se stanete, stejně jako univerzitní profesor Robert Langdon z knih Dana Browna, záhadologem a budete se snažit přijít na kloub tomu, kde je ukrytý poklad nedozírné hodnoty.

Během Vaší dobrodružné cesty si oprášíte své vědomosti, nebo se přiučíte a obohatíte novými informacemi. Budete moci využít svých strategických dovedností či objevit své schopnosti dosud skryté pod povrchem.

Hra králů není jen o tom zběsile projít všechny úseky a ukořistit poklad na konci, ale o tom si užít dění kolem sebe, naučit se taktizovat či naopak získat nové přátele, poznat krásná místa naší České země a vychutnat si možnost odtrhnout svoji mysl od skutečného života.

Čeká Vás kempování ve stylu středověkých rytířů - ve stanech a s masem na rožni, tématickou hudbou a rytířským turnajem, dále možnost na určitých stanovištích zakusit jednotlivé úkoly sloužící jako jeden z mnoha dílků kompletní skládačky "Hry králů" (lukostřelba, pečení chleba, jízda na koni s úkolem, atd...).
Navíc v určitých úsecích všechny čekají fotografové dokumentující celou třídenní akci a v případě zájmu máte možnost si na konci "Hry králů" objednat CD s fotkami i s doplňkovým videem.

 

Hra Králů je víkendová akce pouze pro týmy (2 - 4 osoby), která se bude konat 
24. 8. - 26. 8. 2018, ve 14:00.

Již nyní je dáno, že start bude na území Jižních Čech. Ovšem přesné místo startu  bude zašifrováno v E-mailu, který každý účastník akce dostane týden před zahájením, tedy 17. 8. 2018. Tato šifra bude zároveň i prvním úkolem účastníků.
V E-mailu bude pouze uvedené okolí a záchytné body, a pokud by se někomu nepodařilo šifru rozluštit, po zahájení akce přijde všem zúčastněným SMS s přesným místem, odkud se vyráží. Tím pádem nebude nikdo vyřazen na začátku, ovšem vznikne tím daným účastníkům časová prodleva při startu.

 

Startovne pro tým 1000 Kč

Mapa

Další akce v okolí

Čínský národní cirkus v Českých Bud…

27.01.2019 - 27.01.2019
České Budějovice,…

ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS oslaví své 30. výročí také v České republice! V lednu 2019 se můžete těšit na celkem 7 vystoupení…

Barvám Neutečeš - České Budějovice

18.05.2019 - 18.05.2019
České Budějovice

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! Zažij nejbarevnější běh svého života :)Den, kdy se staneš součástí…

Zimní prohlídky zámku Hluboká - Hlu…

13.11.2018 - 01.03.2019
Zámek Hluboká nad…

Zimní prohlídky na zámku Hluboká lákají k návštěvě již několik let. Návštěvníci zavítají do devíti pokojů soukromých…

Výstava: Svědkové lidskosti - České…

16.11.2018 - 30.11.2018
Provozovatel Historická…

Nová výstava Svědkové lidskosti s podtitulem Odpůrci nacismu z řad sudetoněmeckých křesťanů v letech 1938 – 1945…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 18. listopad

Dnes má svátek Romana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí najdete a do 2 minut sjednáte až s 50% slevou na srovnávači cestovního pojištění Srovnejto.cz

Vaše cestovní pojištění od ePojisteni.cz může trvat pár dní, ale i celý rok.

Na Atlase Česka dále najdete