Statistika našeho portálu

  • 88 521 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Hra o přežití: Edenium 19 - Jindřichův Hradec

12.07.2019 - 14.07.2019 Jindřichův Hradec

Svět, jak jej znáš skončil hluboko pod nánosem radioaktivního spadu. Z lidské civilizace zbyla jen hrstka jedinců, která je vydána na pospas nehostinné pustině. Den co den čelí přeživší vysoké radiaci, hladu a všudypřítomné zkáze. Zajistíš přežití své skupiny i v takovýchto podmínkách?

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Hra o přežití zasazená do post-apokalyptického světa.
Hra se koná 12.-14. července (začínat se bude v pátek 12. července v odpoledních hodinách a konec bude v neděli 14. července krátce po poledni).


Na začátku hry odevzdáš své věci organizátorům (kromě oblečení) a budeš zavezen spolu s tvým týmem neznámo kam, kde dostaneš mapu oblasti spolu s vyznačenými body, kde se nacházejí zásoby, jídlo, radiologátory atp. Zde je možné najít, po splnění úkolu, například potraviny, pití, herní zbraně, předměty důležité věci pro přežití (a to včetně některých věcí, které vám byli na začátku odebrány). Bude čistě na rozhodnutí vašeho týmu, co je pro vás prioritou, jestli se najíst, vyléčit člena týmu nebo dosáhnout svého herního cíle. Po dobu dvou dní budete čelit nástrahám pustiny, radioaktivnímu prostředí a plnit nejrůznější úkoly. Důležitým faktorem je i interakce mezi týmy (obchod, vyjednávání nebo boj). Každá vaše akce může zvýšit stupeň vašeho ozáření a pokud tvůj dozimetr dosáhne kritických hodnot, padne na tebe některý z efektů radioaktivity a omezí tvé putování. V kritickém případě tě může radioaktivita paralizovat a ty zůstaneš závislý na pomoci tvého týmu.

Zařaď se 12.-14. července mezi "šťastlivce" a ukaž, že máš dostatek kuráže k přežití apokalypsy a všeho co po ní následuje!


Startovné je 350 Kč. Pokud chceš, můžeš nás podpořit a zaplatit solidární vstupné 600 Kč. Veškeré finance jsou využity na přípravu a průběh hry. Po dobu akce je zařízeno jídlo a pití. Hra je z velké části hrazena z dotace města Jindřichův Hradec.

Hráči se na hru přihlašují samostatně.

Mapa

Další akce v okolí

Pohádkový Chlum u Třeboně

29.07.2019 - 02.08.2019
Chlum u Třeboně

V závěru července se již od roku 2002 koná oblíbený hudebně-divadelní festival pro děti i dospělé "Pohádkový Chlum u…

Za vysvědčení do Zoo Tábor

28.06.2019 - 30.06.2019
ZOO Tábor, Větrovy 10

Jak jinak odměnit své děti za půlroční snahu a píli ve škole něž krásným výletem do největší zoologické zahrady na jihu…

Sraz příznivců hasičské techniky 20…

28.06.2019 - 29.06.2019
Tchořovice

Sraz příznivců hasičské techniky na letišti v Tchořovicích u Blatné 29.6.2019.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

úterý 25. červen

Dnes má svátek Ivan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete