Statistika našeho portálu

  • 95 236 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Hudební festival Funky Night podzim 2019 - Brno

15.11.2019 Brno

Jen několik tuzemských funky kapel umí rozjet opravdovou show a roztančit publikum do posledního posluchače. Na Funky Night můžeme během jednoho večera slyšet hned dvě takové. Po koncertech párty nekončí, žezlo převezme DJské duo Funk Soul Brothers.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Štefánikova 1, Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Brno 4.11.2019: V pátek 15. listopadu se v brněnském klubu ArtBar Druhý pád uskuteční třetí pokračování mimořádně úspěšné akce s názvem Funky Night. Večer začne živou funky muzikou v podání dvou talentovaných kapel Fredy&Krasty a Funky Chicken. Následnou afterparty obstará populární pražská dvojice DJs Funk Soul Brothers. Na co přesně organizátoři návštěvníky lákají?

Jen několik tuzemských funky kapel umí rozjet opravdovou show a roztančit publikum do posledního posluchače. Na Funky Night můžeme během jednoho večera slyšet hned dvě takové.

První z nich přijede z Ostravy a říká si Fredy&Krasty. Pod tímto novým názvem se neskrývá nikdo jiný než hudebník a performer Jindra Holubec se svojí kapelou Amigoos. Jejich vystoupení jsou známá svojí divokostí a živelností. Masky, rekvizity, převleky, a hlavně autorská muzika ve stylu Red Hot Chilli Peppers, k tomu není co dodat. Na Funky Night představí skladby s nového alba, které vyjde začátkem příštího roku.

Druhou kapelou jsou místním divákům již dobře známí Funky Chicken. Této brněnské partě, hrající originální směs funky a taneční elektro muziky, se letos opravdu daří. Díky soutěži časopisu Muzikus si v létě zahráli na několika velkých festivalech, za všechny zmiňme například Sázava Fest. Zakladatel kapely, klávesák Honza Shanny Fňukal k jejich vystoupení říká: "Léto bylo náročné, ale vyplatilo se. Vypilovali jsme koncertní show a dokonce vznikly i nové písně. Ty bychom rádi zahráli na Funky Night našim fanouškům, dříve než je uslyší z naší nové desky, kterou momentálně nahráváme." Funky Chicken budou hrát v plné sestavě, tedy i s kompletní dechovou sekcí!

Koncertem ale večírek zdaleka nekončí. O následnou párty se postará známá pražská dvojice DJs Funk Soul Brothers. V Praze už si své fanoušky získali. Na Funky Night se představí u brněnského publika. "My klukům stoprocentně věříme, proto jsme je na naši párty pozvali. Skvěle reagují na publikum a jejich sety jsou chytlavé a živé. Bude to jízda až do rána!", dodává Shanny.

Mapa

Další akce v okolí

Víno z blízka: Vinaři Vrbice - Brno

10.06.2021 - 10.06.2021
Brno-město

Letní degustace Víno z blízka nabídne ve čtvrtek 10. června setkání s vinaři z Vrbice. Přijďte si užít příjemný večer s…

Víno z blízka - Brno

24.06.2021 - 24.06.2021
Brno-město

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě.

Víno z blízka: Večer s EKOVÍNem - B…

01.07.2021 - 01.07.2021
Brno-město

Letní sezóna degustací Víno z blízka pokračuje ve čtvrtek 1. července setkáním s vinaři-členy spolku EKOVÍN. Přijďte si…

Víno z blízka: Vinaři z Mikulova - …

08.07.2021 - 08.07.2021
Brno-město

Letní degustace Víno z blízka pokračuje ve čtvrtek 8. července setkáním s vinaři z Mikulova. Přijďte si užít příjemný…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete