Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Hudební festival Funky Night podzim 2019 - Brno

15.11.2019 Brno

Jen několik tuzemských funky kapel umí rozjet opravdovou show a roztančit publikum do posledního posluchače. Na Funky Night můžeme během jednoho večera slyšet hned dvě takové. Po koncertech párty nekončí, žezlo převezme DJské duo Funk Soul Brothers.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Štefánikova 1, Brno
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město
Obec
Brno

Brno 4.11.2019: V pátek 15. listopadu se v brněnském klubu ArtBar Druhý pád uskuteční třetí pokračování mimořádně úspěšné akce s názvem Funky Night. Večer začne živou funky muzikou v podání dvou talentovaných kapel Fredy&Krasty a Funky Chicken. Následnou afterparty obstará populární pražská dvojice DJs Funk Soul Brothers. Na co přesně organizátoři návštěvníky lákají?

Jen několik tuzemských funky kapel umí rozjet opravdovou show a roztančit publikum do posledního posluchače. Na Funky Night můžeme během jednoho večera slyšet hned dvě takové.

První z nich přijede z Ostravy a říká si Fredy&Krasty. Pod tímto novým názvem se neskrývá nikdo jiný než hudebník a performer Jindra Holubec se svojí kapelou Amigoos. Jejich vystoupení jsou známá svojí divokostí a živelností. Masky, rekvizity, převleky, a hlavně autorská muzika ve stylu Red Hot Chilli Peppers, k tomu není co dodat. Na Funky Night představí skladby s nového alba, které vyjde začátkem příštího roku.

Druhou kapelou jsou místním divákům již dobře známí Funky Chicken. Této brněnské partě, hrající originální směs funky a taneční elektro muziky, se letos opravdu daří. Díky soutěži časopisu Muzikus si v létě zahráli na několika velkých festivalech, za všechny zmiňme například Sázava Fest. Zakladatel kapely, klávesák Honza Shanny Fňukal k jejich vystoupení říká: "Léto bylo náročné, ale vyplatilo se. Vypilovali jsme koncertní show a dokonce vznikly i nové písně. Ty bychom rádi zahráli na Funky Night našim fanouškům, dříve než je uslyší z naší nové desky, kterou momentálně nahráváme." Funky Chicken budou hrát v plné sestavě, tedy i s kompletní dechovou sekcí!

Koncertem ale večírek zdaleka nekončí. O následnou párty se postará známá pražská dvojice DJs Funk Soul Brothers. V Praze už si své fanoušky získali. Na Funky Night se představí u brněnského publika. "My klukům stoprocentně věříme, proto jsme je na naši párty pozvali. Skvěle reagují na publikum a jejich sety jsou chytlavé a živé. Bude to jízda až do rána!", dodává Shanny.

Mapa

Další akce v okolí

Online: Proces - celá ČR

20.01.2021 - 23.01.2021
Divadlo Polárka

Vítejte ve světě, kde smysluplnou činnost, vztahy i víru nahradilo pokrytectví a vyprázdněné rituály.

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 23. leden

Dnes má svátek Zdeněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete