Statistika našeho portálu

  • 95 725 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Hudson Leick - Klub Lávka

08.10.2011 Praha

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normální…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Hudson Leick, českým divákům známá jako Callisto ze seriálu Xena, přijede do České republiky. Její vůbec první návštěva našich končin se uskuteční 8. října 2011 v pražském klubu Lávka. Věčná rivalka princezny bojovnice se setká se svými fanoušky, bude odpovídat na jejich dotazy a také dojde i na autogramy a focení. Hudson umí strhnout publikum - na jevišti dokáže skvěle improvizovat a díky svému humoru zvládne udělat velkou show.

Hudson více než 15 let studuje jógu a v posledních letech ji také vyučuje. Pro zájemce bude možné strávit s ní intenzivní dvouhodinovku jógy, kterou Hudson bude vést. Další hvězdou, která přijala pozvání na akci, je australská kaskadérka Dayna Chiplin, která zastupovala hvězdy jako Gwyneth Paltrow či Lucy Lawless.

Ačkoliv akce vyvrcholí příchodem herečky, dodatečný program po celý den bude také bohatý - čekají vás workshopy, přednášky a diskuze se zajímavými osobnostmi z prostředí filmu. Na závěr akce se můžete těšit na party, kam budou přizvány i Hudson a Dayna.

MEET HUDSON bude také pomáhat. Zakoupením vstupenky podpoříte výcvik asistenčních psů, který vede nezisková Pestrá společnost. Během samotné akce 8. října 2011 proběhne vystoupení, ve kterém vám tým Pestré společnosti ukáže, co všechno jejich svěřenci dovedou.

Více informací naleznete na stánkách www.meethudson.cz. Vstupenky je stále ještě možné zakoupit na www.ticket-art.cz za 750 Kč.

INFO K HUDSON LEICK

Hudson Leick se narodila v americkém městě Cincinnati. Po střední škole se vydala na dráhu modelingu, kterou zakrátko opustila, aby se mohla věnovat herectví. Přes seriály Univerzitní nemocnice a Melrose Place se v roce 1996 dostala k seriálu Xena. Zde ztvárnila svoji nejznámější roli, ďábelskou bojovnici Callisto.

Hudson studuje jógu a své znalosti předává dál. Svůj čas a energii momentálně věnuje společnosti Healing Heart Yoga, díky které cestuje po světě, aby co nejvíce lidí mohlo během jejích hodin uvolnit tělo i mysl.

Stále však nepřerušila svoji hereckou kariéru. Zahlédnout jste ji mohli v seriálech Herkules, Dotek anděla, Volání mrtvých, Kriminálka Las Vegas či Plastická chirurgie s.r.o. Zahrála si také v akčním filmu Mrazivý faktor, sci-fi Povstání strojů nebo hororu Hallowed Ground.

Hudson na jevišti dokáže skvěle improvizovat a díky svému humoru je příjemným zpestřením každého setkání s fanoušky. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

INFO K DAYNĚ CHIPLIN

Dayna Chiplin je profesionální kaskadérka a herečka, která zaskakovala za mnohé celebrity: Gwyneth Paltrow, Tilda Swinton, Lucy Lawless, Bridget Regan, Saffron Burrows, Lynda Carter, Rhona Mitra a mnohé další. Dayna se v této branži pohybuje již více než 15 let. Byla to ona, kdo založil a řídí New Zealand Stunt School (Novozélandská kaskadérská škola), kde zároveň vyučuje. – www.nzstuntschool.com

Dayna se ujala kaskadérských kousků mj. v následující projektech: King Kong, Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň, Underworld 3: Vzpoura Lycanů, 30 dní dlouhá noc, 10 000 př. n. l., seriály Spartakus: Krev a písek, Xena, Herkules

Mezi její dovednosti patří nemálo: Stará se o choreografii soubojů, ovládá bojová umění, umí zacházet se zbraněmi, je velmi zkušená i v gymnastice. Je profík v pádech z velkých výšek, umí zacházet s ohněm a zároveň zvládá i triky, při kterých je sama zapálena. Umí jezdit na koni či být za ním dokonce tažena – nedělají jí však problém ani nárazy autem nebo větší či menší exploze.

Další akce v okolí

Jak na bolesti zad, poradí workshop…

31.07.2021 - 01.08.2021
Praha 10, Turnovského 2

Máte sedavé zaměstnání? Bolí vás záda, ramena, cítíte, že je celé vaše tělo ztuhlé? Pak si vyberte některý z aktuálně…

Gastronomická akce Raw Food Festiva…

01.08.2021 - 01.08.2021
Cross Club, Plynární…

Přijďte a pochutnejte si na blažených chutích a vůních stravy, která léčí svou přirozenou podstatou.

Letní kino na Pragovce: FILMY NA RO…

05.08.2021 - 05.08.2021
Pragovka Gallery

Letní kino se koná po setmění každý čtvrtek od 17. 6. do 2. 9. 2021. V polovině července nabízí tentokrát divákům…

Let It Roll - Praha

05.08.2021 - 07.08.2021
Praha

Největší drum&bassový festival na světě a svátek pro všechny milovníky zlomených beatů Let It Roll oznamuje přesun…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 29. červenec

Dnes má svátek Marta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete