Statistika našeho portálu

  • 90 562 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Hurá na prázdniny na Ladronce - zdarma - Praha

30.06.2012 Praha

Jako rozloučení se školním rokem připravila Městská část Praha 10 dětem, teenagerům i dospělým akci "Hurá na prázdniny¨",jejíž součástí bude i druhý největší skateboardový závod v České republice - Horsefeathers conrete Jam 2012. Tuto výjimečnou akci bude opět hostit oblíbený strašnický areál Gutovka ve čtvrtek 28. června od 11.00 hodin, kdy začíná program pro děti ze základních…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha 10 Ladronka
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Jako rozloučení se školním rokem připravila Městská část Praha 10 dětem, teenagerům i dospělým akci "Hurá na prázdniny¨",

jejíž součástí bude i druhý největší skateboardový závod v České republice - Horsefeathers conrete Jam 2012. Tuto výjimečnou akci bude opět hostit oblíbený strašnický areál Gutovka ve čtvrtek 28. června od 11.00 hodin, kdy začíná program pro děti ze základních a mateřských škol. "Touto akcí chceme ocenit celoroční snahu dětí získat co nejlepší známky na vysvědčení a umožnit se jim dobře pobavit. Těm dětem, které se obávají reakcí svých rodičů na vysvědčení, bychom takto rádi zvedli náladu a povzbudili psychiku," řekl k motivům akce starosta Prahy 10 Milan Richter.

Po odpoledním vyhlášení vítězů prestižních skatových závodů se navíc uskuteční unikátní koncert projektu Tereza Černochová & Band s hosty frontmanem Monkey Business Matějem Ruppertem a Vladimírem 518 a Mike Trafikem z hiphopové legendy PSH.

Tradici Horsefeathers conrete Jam na Gutovce založila právě Městská část Praha 10 ve spolupráci s firmou Horsefeathers a nyní se dá již zcela seriózně hovořit o tom, že se jedná o etablovanou, prestižní událost. Mezi třiceti nejlepšími českými a slovenskými skateboardisty přihlášenými do závodu nechybí ani loňský vítěz Maxim Habanec, který se bude snažit prvenství obhájit. Účastníky závodu o pohár starosty Prahy 10 bude jistě motivovat i hlavní výhra, kterou je rovných 40 tisíc korun a dalších 20 tisíc ve věcných cenách. Pojede se ve třech zónách, na které bude rozčleněn místní skatepark, což na závodníky klade vysoké nároky. "Bude to zaručeně atraktivní podívaná pro všechny návštěvníky a pro začínající i pokročilé jezdce dobrá motivace k dalším výkonům," doplnil starosta Richter.

Projekt "Léto s desítkou" ve strašnickém areálu Gutovka dětem nabídne bohatý program i během prázdnin.

Každou středu od 14.00 do 17.00 hodin budou v celém areálu probíhat soutěže doplněné zábavným programem. "Záměrem je zpestřit prázdniny dětem, které je z nějakého důvodu, především práce svých rodičů, tráví v Praze," dodal starosta Richter. Celý projekt by měl být na konci prázdnin završen akcí k zahájení nového školního roku.

V rámci čtvrtečního dětského programu se na Gutovce představí například Klaun Mireček, k vidění bude show Toma a Jerryho a chybět nebude ani Trysko Disko. Celá akce je zdarma.

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Mezinárodní festival designu Design…

17.10.2019 - 21.10.2019
Výstaviště Praha…

Designblok, Prague International Design Festival je největší výběrová přehlídka designu a módy ve střední Evropě.…

Nostalgické jízdy vlakem Párou Prah…

19.10.2019 - 19.10.2019
Praha

Projeďte se s námi historickým vlakem po nejkrásnějších tratích na území Prahy. Historickým vlakem se můžete svézt z…

Meet Papír - Praha

19.10.2019 - 19.10.2019
Dívadlo X10, Charvátova…

Papír žije! Meet Papír! Máte rádi papír? Nemůžete pro sebe najít vhodný diář? Tak si přijďte vybrat ten nejlepší na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 18. říjen

Dnes má svátek Lukáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete