Statistika našeho portálu

  • 101 428 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Improtřesk 2018

11.05.2018 - 13.05.2018 Milevsko

Návštěva divadla nemusí být vždy jen tradiční přehlídkou notoricky známých představení, ale může divákovi nabídnout i neotřelou a originální podívanou, plnou autorské invence a kreativity. Snad nejlépe ze všech kulturních akcí tuto charakteristiku naplňuje největší festival divadelní improvizace konaný v Česku "Improtřesk", který na několika brněnských scénách představí jedinečná představení pro…

Adresa a kontaktní informace

Návštěva divadla nemusí být vždy jen tradiční přehlídkou notoricky známých představení, ale může divákovi nabídnout i neotřelou a originální podívanou, plnou autorské invence a kreativity. Snad nejlépe ze všech kulturních akcí tuto charakteristiku naplňuje největší festival divadelní improvizace konaný v Česku "Improtřesk", který na několika brněnských scénách představí jedinečná představení pro veřejnost i více než desítku originálních workshopů pod vedením zkušených divadelníků z celého světa.

Co Vás zde čeká

Celá ryze divadelní slavnost plně odráží snahu organizátorů o vytvoření jedinečného setkání improvizačních týmů, které si navzájem předávají nabyté zkušenosti, společně tvoří představení a posouvají českou improvizační scénu v jejím svébytném vývoji. Improvizační divadlo je hereckou formou postavenou na předem určených kategoriích, které sice hercům dávají určitý rámec, ovšem nekonkretizují jasný děj a průběh. Atraktivita celého představení spočívá právě v tvorbě samotného představení v průběhu hry.

Věříme, že Vás tato netradiční forma kulturní akce zaujala a že si její další ročník konající se tradičně v moravské metropoli nenecháte ujít.

Improtřesk 2018

 

Těšíme se na vás ve dnech 11. - 13. května 2018.

 

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 6. prosinec

Dnes má svátek Mikuláš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete