Statistika našeho portálu

  • 88 487 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Indická léčebná hudba - Shiguru Balaji Tambe - Praha

16.09.2018 Praha

Dr. Shri Balaji Tambe, světová legenda Ayurvedy, zamíří poprvé do Prahy. V rámci koncertního turné "Mantry pro štěstí" vystoupí v neděli 16. září od 17:00 hodin v Divadle Na Prádle. Vstupenky jsou nyní již v prodeji na www.ticketmaster.czDr. Shri Balaji Tambe patří mezi zakladatele jógínských technik SOM (Santulan Om Meditation) a SKY (Santulan Kriya Yoga). Založil centrum Ayurvedic Panchakarma,…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Dr. Shri Balaji Tambe, světová legenda Ayurvedy, zamíří poprvé do Prahy. V rámci koncertního turné "Mantry pro štěstí" vystoupí v neděli 16. září od 17:00 hodin v Divadle Na Prádle. Vstupenky jsou nyní již v prodeji na www.ticketmaster.cz

Dr. Shri Balaji Tambe patří mezi zakladatele jógínských technik SOM (Santulan Om Meditation) a SKY (Santulan Kriya Yoga). Založil centrum Ayurvedic Panchakarma, vesnici Atmasantulana, světově proslulé holistické léčebné centrum a originální chrám Aum. Je autorem několika knih o duchovních vědách, józe a Ayurvedě. Sám Dr. Tambe je ayurvédský lékař, inženýr, umělec, kosmolog a zemědělec. Pořádá semináře po celém světě, nejčastěji pobývá v Indii a Německu a nyní zavítá i do Prahy v rámci svého koncertního turné.

Dr. Tambe studoval a zkoumal léčivé vlastnosti klasického indiánského systému Raaga, spolu se silnými psychofyzikálními účinky mantry. Čtyřicet let takové práce přineslo více než 25 hudebních alb. Úspěšné bylo např. album Garbhasanskar, určené těhotným ženám pro vyvážený vývoj rostoucího plodu, kterého se prodalo více než 700 000 nosičů.

Dr. Tambe napsal více než 20 knih ve třech jazycích. Publikoval desítky článků v různých zpravodajských časopisech v Evropě a Americe. Zkušenosti jeho klientů ukazují na jeho široké spektrum dovedností. Nyní se soustředí na dešifrování véd.

Dr. Tambe patří mezi průkopnické ayurvédské lékaře své generace, vynalezl více než 200 proprietárních ayurvedických formulací registrovaných u FDA. Jeho centrum Ayurvedic Panchakarma, vesnička Atmasantulana, se staly nejvyšším měřítkem kvality pro ayurvédská léčebná střediska po celém světě. Můžete si zde vyzkoušet terapii Santulan Panchakarma, tradiční pětičlánkové čištění tkání, spolu s jógou, hojivou hudbou a meditací přináší skutečně zázračné výsledky.

Cílem všech těchto aktivit je povzbudit jednotlivce, aby si užíval všech aspektů života. Pro tento účel provádí Dr. Tambe výzkumy indických tradičních znalostních systémů, jako jsou védy a mantry, hudba, Ayurveda a další vědy o živé přírodě. Poté odvozuje terapeutické procesy a léčení. Cílem je pochopit společenskou odpovědnost člověka a nutnost etického života prožít vnitřní blaženost.

Další akce v okolí

Garbage (US) v Praze

24.06.2019 - 24.06.2019
Křižíkova fontána

Zveme Vás na letní koncert kapely Garbage v Křižíkově fontáně!

Festival KoresponDance 201 - Praha

25.06.2019 - 25.06.2019
Invalidovna

V polovině července otevře zámek Žďár své brány mezinárodnímu festivalu současného tance, pohybového divadla a nového…

Letní kino Yellow Cinema - Po čem m…

25.06.2019 - 25.06.2019
Praha

LETNÍ KINO Zažluťte si v kalendáři úterní a sobotní večery pro filmové delikatesy v letňáku ve Žlutých lázních. Žádná…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 24. červen

Dnes má svátek Jan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete