Statistika našeho portálu

  • 98 485 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Neobvyklý výlet do světa lidí s hendikepem

01.07.2021 - 30.09.2021 Humpolec

Výstava vám přiblíží hravou formou život lidí se zrakovým, sluchovým a tělesným postižením, a to prostřednictvím osobního prožitku. Vydáte se na neobvyklý výlet, během něhož si vyzkoušíte, jaké to je cestovat a někdy hůře slyšet, jindy mít omezenou pohyblivost nebo dokonce při plnění některých úkolů nevidět.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Havlíčkovo náměstí 91, Humpolec
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Humpolec

Neobvyklý výlet do světa lidí s hendikepem. Zveme vás do podivuhodného světa plného zdánlivě nepřekonatelných překážek. Do světa, ve kterém není vidět, slyšet, ve kterém necítíte nohy, ruce nebo rovnou celé tělo. A přesto se tady musíte pohybovat, správně orientovat...naučit se v tomto světě cestovat. Víte, co všechno musí hendikepovaný člověk zvládnout, pokud se chce vydat mimo svá známá místa? 

Proč byste měli navštívit tuto výstavu, když žádné zdravotní omezení nemáte? Abyste se naučili těmto lidem správně pomoci. Budete mít možnost vyzkoušet si pomůcky jejich každodenního života, orientaci a pohyb v prostoru pouze pomocí hmatu a sluchu a možná pak ztratíte ostych ve vzájemné komunikaci. Vyzkoušíte si jiný způsob života a dozvíte se řadu zajímavostí z jejich života.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 6. říjen

Dnes má svátek Hanuš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete